Khloe Kardashian Sabah Egzersiz Selfie’sini Paylaşıyor – Hollywood Life


Khloe Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Marion Curtis/Shutterstock

Khloe Kardashian her zaman güneşten önce yükselir! 38 yaşındaki Good American’ın kurucu ortağı, Instagram hikayeleri 8 Şubat Çarşamba günü, günlerinin çok erken başladığına dair kanıt yayınlamak için. Khloe, spor salonunun içinden çekilmiş göz alıcı bir ayna özçekimi ile birlikte, “Kızımı okula götürmeden önce, onu alıp o gün için işlerimi hallederim,” diye yazdı. Uzun, koyu sarı denizkızı dalgaları omuzlarına düşerken bir anda barış işareti yaptı. Harika bir deniz salyangozu mavisi manikürü salladı ve hatta egzersiz seansı için küpeler takıyor gibi görünüyordu. Fotoğrafın zaman damgasında 5:53 AM yazıyor.

Çalışma saatleri boyunca yaptığı antrenman, son görünümlerinin neden cızırtılı olduğunu kesinlikle açıkladı. Tepeden tırnağa leopar desenli bir bakışla katledildi Corey kumar‘ın 3 Şubat’taki Dolce & Gabbana yemeği, fitness taahhüdünün etkinliğinin altını çiziyor. 2022 yılının Haziran ayında başarıya nasıl ulaştığını açıkladı. Reality TV simgesi, “Vücudumu daha fazla yontmak için çalışıyorum” dedi. Sean Evans sırasında görüntülü görüşme Önce Bayramlaştık. “Kasları severim. Sadece zayıf olmayı sevmiyorum. Bu gerçekten güç veriyor.”

Khloe ayrıca antrenmanların nasıl ödüllendirici olduğunu da tartıştı. “Egzersizlerimden sonra bir başarı duygusu hissediyorum” diye devam etti. “Vücudumun bazı bölümleri üzerinde çalıştığımı bilmek.” Egzersiz rutini kardiyo ve odaklanmış alanları içerir. İki çocuk annesi, “Çok fazla itip çekiyoruz” dedi. “Ama her seferinde beş dakikalık kardiyo ile başlıyoruz. Ya tam vücut günleri yapacağız ya da üst karın kaslarına veya alt karın kaslarına odaklanacağız. Karın kasları her zaman işin içindedir.”

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian (Marion Curtis/Shutterstock)

Açıkça kararlı bir rutin içindeyken, Khloe geçmişte gitmenin kolay olmadığını itiraf etti. “Çalışmaya ilk başladığımda, bu bir ıstıraptı,” dedi bir toplantı sırasında. Poosh canlı yayın abla ile Kourtney Kardashian 2020’de. “Daha kiloluyken ve daha sağlıksızken ne yaptığım hakkında hiçbir fikrim yoktu. Sanırım ilk iki hafta haftada iki gün başladım ve sonra Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri ilerledim.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/khloe-kardashian-early-morning-workout-selfie-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir