Khloe Kardashian Rocks Gri Eşofman Altı ve Yeezy Spor Ayakkabı: Fotoğraflar – Hollywood Life


kloe


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: LAGOSSIPTV/BUZZIPPER / BACKGRID

Khloe Kardashian38, Çarşamba günü gri eşofmanla şık görünüyordu ama aynı zamanda Yeezy spor ayakkabı giyiyordu. Kanye Batı‘ın antisemitik sözleri tartışma yarattı. Kardashians yıldız, 14 Aralık’ta Los Angeles’ta ayak işlerini yaparken gündelik görünümüyle öne çıktı. Koko’nun kıyafetinde gri bir fermuarlı ceket, eşofman altı ve bir çift Yeezy Boost 350 tekme vardı. Bal sarısı buklelerini yarı yukarı yarı aşağı bir tarzda taktı ve kıyafetini, gözlerini güneşten korumak için koyu renkli bir güneş gözlüğü ile tamamladı. Televizyoncu, öğleden sonra gezintisi için siyah bir Hermes Birkin ve bir Christian Dior tote çanta taşırken de görüldü.

Khloe
Khloe Kardashian, 14 Aralık’ta Los Angeles’ta bir çift Yeezy spor ayakkabı giymişti. (LAGOSSIPTV/BUZZIPPER / BACKGRID)

O günün erken saatlerinde, Khloe iki tane paylaşmak için Instagram’a gitti. seksi anlık görüntüler yataktayken kendi denim markası Good American’ı giymesi. 38 yaşındaki, gönderiye “Karar veremedim” başlığıyla, aynı olan iki fotoğraf yayınladığını, yalnızca birinin siyah beyaz olduğunu vurguladı. Tabii ki, arkadaşı, Hatice McCray, 39, fotoğraf seçimleri hakkındaki düşüncelerini paylaşmak için yorumlara gitti. “İkisi birden! Evet ikisi de!”, diye yazdı Khloe’nin gönderisine. Resmi Good American hesabı da araya girdi ve “İkisine de takıntılıyım” diye ekledi.

Yeezy spor ayakkabı giyen Koko, Adidas’ın Ye’yi 25 Ekim’de antisemitik sözleri nedeniyle bırakmasından yaklaşık iki ay sonra geliyor. “Adidas, antisemitizme ve diğer türden nefret söylemlerine müsamaha göstermez. Ye’nin son yorumları ve eylemleri kabul edilemez, nefret dolu ve tehlikeli ve şirketin çeşitlilik ve kapsayıcılık, karşılıklı saygı ve adalet değerlerini ihlal ediyor” dedi. Ayrıca tasarımcı ve rapçi ile ilişkilerini “sonlandıracaklarını” ve tüm Yeezy ürünlerinin üretimini “derhal” durduracaklarını açıkladılar. Ayrıca Ye’ye ödemeleri de durduracaklarını belirttiler.

Khloe
Khloe Kardashian, 14 Aralık’ta eşofmanla ayak işlerini halletti. (LAGOSSIPTV/BUZZIPPER / BACKGRID)

Khloe Çarşamba günü spor ayakkabı giymesine rağmen, tartışmadan bu yana ailesinde Yeezys’i sallayan ilk kişi değil. Kız kardeşi, kim Kardashian42, ayrıca kızıyla dışarıdayken bir çift Yeezy terliği giymişti. Kuzey Batı9, Kasım 20. Eski sevgilisi Kanye ile paylaştığı kızı da babasının yorumlarından bu yana defalarca Yeezy basketbol ayakkabıları giyerken görüldü.

Daha önce, 24 Ekim’de, SKIMS kurucusu twitter Yahudi cemaatine yönelik her türlü nefret söylemini kınamak için yaptığı paylaşımda Kanye’nin adını vermedi. “Nefret söylemi asla kabul edilemez veya mazur görülebilir. Yahudi cemaatinin yanında duruyorum ve onlara yönelik korkunç şiddete ve nefret dolu söylemlere derhal son verilmesi çağrısında bulunuyorum” diye yazdı.

Kim’in açıklamasına rağmen 29 Kasım’da boşanan eski eşi, 1 Aralık’ta antisemitik sözlerini daha da ileri götürdü. “Bound 2” rapçisi, sağcı kişiliği ve komplo teorisyeniyle çıktı. Alex Jones’un bilgi savaşları podcast ve Nazi Alman diktatörünü övdü Adolf Hitler konuşma sırasında. “Hitler hakkında da iyi şeyler görüyorum. Herkesi seviyorum ve Yahudiler bana ‘Bizi sevebilirsin ve sözleşmelerle sana yaptığımız şeyi sevebilirsin’ demeyecekler” dedi. Ancak, Ye’nin yorumlarına rağmen ikisi de Yeezy markasını giymeye devam ettikleri için, Khloe ve Kim’in son zamanlarda moda seçimlerinde bazı bölümlere ayırma uyguladıkları açıkça görülüyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/khloe-kardashian-gray-sweatpants-yeezy-sneakers-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir