Khloe Kardashian, Randevu Haberleri Arasında Turuncu Bikini Videosunda – Hollywood Life


Khloé Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Khloe Kardashian en iyi intikamın iyi görünmek olduğunu kanıtlıyor! Ayrıldıktan altı ay sonra Tristan Thompson31 yaşında, babalık skandalı üzerine, Good American kurucusu tesadüfen gizemli bir adamla çıkıyor ve hiç olmadığı kadar zinde görünüyor. 37 yaşındaki realite yıldızı, 22 Haziran’da Good American markasının Instagram sayfasını ziyaret etti ve Good Swim: Always Fits serisindeki parlak turuncu bikinisiyle spor salonu tonlarında kıvrımlarını ve kaya gibi sert karın kaslarını sergiledi. Hayranları, onun sıcak vücuduna övgüler yağdırdı ve XS’den 5X’e kadar uzanan “kapsayıcı” mayo serisini övdü.

Khloe’nin yeni bikini videosu, kız kardeşinin küçük bir itmesi sayesinde tekrar “rastgele flört ettiği” ortaya çıktıktan sadece bir gün sonra geldi. kim Kardashian. “Khloe kesinlikle şu anda kendini bekar olarak görüyor. Ancak, Kim’in onunla ilişki kurduğu biriyle gelişigüzel bir şekilde çıkıyor ve flört ediyor” dedi. HollywoodYaşam. “Hiç de ciddi değil ve bu noktada halka herhangi bir şey söylemek istemiyor. Birkaç hafta önce konuşmaya, mesajlaşmaya, FaceTiming’e vb. Başladılar ve takılmaya başladılar, ancak Khloe bu kadar erken şeyler üzerinde herhangi bir baskı yapmak istemiyor. Çıkmaya açık ama aktif olarak bakmıyor ya da onun gibi bir şey.”

Bu haftanın başlarında Khloe, yeni bir NBA oyuncusuyla çıktığı yönündeki söylentileri yalanlamıştı. “Kesinlikle Doğru DEĞİL!!! Seni seviyorum! Güzel dileklerin için teşekkür ederim ama ben bir ruh görmüyorum” dedi ve bir hayran hesabının gönderisinin altına, söylentinin doğru olmasını umduklarını iddia ederek yorum yaptı. “Bir süreliğine kızıma ve kendime odaklandığım için mutluyum.”

Khloe Kardashian

Hiç şüphe yok ki Khloe kızına çok bağlı. gerçek Thompson4, ancak, HollywoodYaşam Kız kardeşleri anne hayatı ve aşk hayatı arasında bir seçim yapması gerektiğini düşünmezler. Realite ailesine yakın bir kaynak, “Khloe’nin kız kardeşlerinin hepsi onu oraya geri dönmesi için zorluyor, biriyle tanışmasını istiyorlar” dedi. “Kim ona birini ayarladı ama üzerine herhangi bir etiket koymak için çok erken. Ve şu anda onun dikkatini çekmeye çalışan tek adam o değil. Telefonu patlamaya başladı ve tabii ki tüm ilginin tadını çıkarıyor, onaylanması, istendiğini hissetmek harika.”

hayranları olarak Kardashianlar Biliyorum, Khloe eski sevgilisi ve True’nun babası Tristan ile sağlıklı bir ortak ebeveynlik ilişkisi kurmaya çalışıyor. 2016’da çıkmaya başlayan eski çift, kızlarını 2018’de karşıladı, ancak ertesi yıl Tristan’ın Khloe’yi aldattığını iddia ettiği ortaya çıktıktan sonra ayrıldılar. Kylie jennereski en iyi arkadaşı Jordyn Woods. Khloe sonunda NBA oyuncusuna bir şans daha verdi, ancak birleşmeleri uzun sürmedi ve Ocak ayında, gizlice fitness eğitmeni olan bir bebek sahibi olduğu haberinin ardından onu terk etti. Maralee Nichols.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/khloe-kardashian-sexy-orange-bikini-video-watch/

Yorum yapın

SMM Panel