Khloe Kardashian Oğlunun Yüzünü İlk Kez Gösteriyor: Fotoğraf – Hollywood Life


khloe oğlu ilk fotoğraf


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Oğlunun gelişinden yedi ay sonra, Khloe Kardashian38 yaşındaki eski sevgilisine doğum günü anısına yüzünün ilk fotoğrafını paylaştı. Tristan Thompson32, 13 Mart’ta. fotoğraf döngüsü Ağustos 2022’nin başlarında doğan son baskıları da dahil olmak üzere, gururlu üç çocuk babasının tüm küçükleriyle birlikte birçok anlık fotoğrafını içeriyordu. “Doğum günün kutlu olsun @realtristan13 Sen gerçekten en iyi baba, erkek kardeş ve amcasın. Sevgin, ilgin, saçma sapan dansların, sarılmaların, araba yolculuğun, yatma zamanı ritüellerin, onlara gösterdiğin tavır. Yukarıdakilerin tümü, küçük aileniz için bilebileceğinizden çok daha fazlası anlamına geliyor” diye yazdı.

İlginç bir şekilde Koko, onu defalarca aldatan eski sevgilisi için bir “doğum günü dileği” yaptı. “Senin için doğum günü dileğim, değişimi, iyileşmeyi ve dönüşümü arzulamaya devam etmen. Güçlü ol, nazik ol, sabırlı ol, özgür ol” diye devam etti. “Ruhunu ve anneni Yaratmaya Devam Et [Andrea Thompson] gurur duymak. Doğum günün kutlu olsun babacığım.” Good American’ın kurucusu, görünüşe göre çevrimiçi nefret edenlerden kaçmak için gönderideki yorumlar bölümünü bile kapattı.

Buna rağmen, Khloe’nin hayranlarının çoğu bir yorum bölümüne gitti. hayran yeniden gönderisi tepkilerini paylaşmak için. Çift, Khloe ile ilişkisi sırasında Tristan’ın başka bir kadından başka bir çocuğun babası olmasının ardından Aralık 2021’de işi tamamen bıraktığını söylediği için, gönderisi bazıları için biraz şok oldu. Bir hayran, “Onun küçük yüzüne bakın.. Sadece sıkmak isteyeceğiniz o yanaklara sahip olmasına bayılıyorum,” diye yazdı. ayrı bir yorumlar bölümübaşka bir hayran kaleme aldı, “Çok etkilendim.”

Khloe ve tristan
Khloe Kardashian ve Tristan Thompson, önceki bir gezi sırasında kızları True ile birlikte yürüyorlar. (Broadimage/Shutterstock)

Khloe ve Tristan, toplum içindeki kötü ayrılıklarının ardından Ağustos 2022’de oğullarını bir vekil aracılığıyla karşıladılar. Aç-kapa ikilisi kızlarını da paylaşıyor, Doğru4, 2018’de ağırladılar. Ayrıca oğlu da dahil olmak üzere iki çocuğu daha var. Teo1, kimlerle karşıladı Maralee Nichols Aralık 2021’de. En büyük oğlu, Prens10, kiminle paylaştığı Ürdün Craig 2016’da doğdu. Khloe ve basketbolcu, yukarıda bahsedildiği gibi 2016’dan 2021’deki en son ayrılmalarına kadar aralıklarla devam etti.

En son, Kardashians star, eski sevgilisiyle romantik bir şekilde uzlaşmadıklarını ve bekar olduğunu açıklığa kavuşturmak için 5 Şubat’ta Twitter’a gitti. bir hayrandan sonra diye sordu TV kişiliği, “şu anda erkeğiniz kim? Deets’i alacağımı biliyorsun! VE KARDEŞİMİ DOĞRU TEDAVİ ETMESİ İYİ OLUR!!! YA DA BAŞKA,” cevap verdi rekoru düz ayarlamak için. “Kimin bir erkek için vakti var hah, 6 aylık bir bebeğim var ve True ve ben hastalıklı bir şekilde birbirimize bağımlıyız. Ha! Gizlice seviyorum. Hayır ama gerçekten…. Şu anda kimse yok…. O benim de dualarımda ha!” Uzlaşma söylentileri, Khloe’nin Ocak ayında annesinin ölümü sırasında Tristan’ı desteklemek için ortaya çıkması ve bir kez daha cenazeye katılmasıyla alevlendi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/khloe-kardashian-son-face-first-photo-tristan-thompson-birthday-tribute-post/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir