Khloe Kardashian Oğlunun Yüzüne İlk Bakışını Paylaştı


Khloe Kardashian ailesini gösteriyor Tristan Thompson.

Tristan’ın 32. yaş günü şerefine, Kardashians NBA yıldızı, NBA oyuncusuna bağırdı ve şimdiye kadar yüzü henüz kamuoyuna açıklanmayan erkek bebeklerinin yeni bir fotoğrafını paylaştı.

Fotoğraf, Tristan’ı kendisinin ve Khloe’nin 4 yaşındaki kızına sarılmış halde gösteriyordu. Doğru ve Tristan’ın 6 yaşındaki oğlu Prenseski sevgilisiyle paylaştığı Ürdün Craighep birlikte bir kanepede otururken erkek bebeğe sevgiyle baktı.

“Doğum günün kutlu olsun @realtristan13 Sen gerçekten en iyi baba, erkek kardeş ve amcasın” diye yazdı. Instagram 13 Mart. “Sevginiz, ilginiz, saçma sapan danslarınız, kucaklamalarınız, araba gezintileri, yatma zamanı ritüelleriniz, onlara nasıl göründüğünüz. Yukarıdakilerin tümü, küçük aileniz için asla bilemeyeceğiniz kadar çok şey ifade ediyor.”

Khloe, bir sonraki bölüme girerken Tristan için ne umduğunu belirterek devam etti ve annesinden de bahsetti. andrea thompsonOcak ayında vefat etti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367909/khloe-kardashian-shares-first-look-at-her-son's-face-in-sweet-post-for-%22baby-daddy%22-tristan-thompson?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir