Khloe Kardashian mercek altında: Fazlalıkları attı

MERAKLI BAKIŞLAR ALTINDA

MERAKLI BAKIŞLAR ALTINDA

Bunun son örneklerinden birini yaşamış da ailesiyle birlikte kamera karşısına geçtiği Keeping Up With The Kardashians adlı reality şov ile tanınan Khloe Kardashian.

KAMERALARDAN HİÇ GİZLENMEDİ

KAMERALARDAN HİÇ GİZLENMEDİ

Zaten her yaptığı olay olan bir ailenin mensubu olan Kardashian’ın kendisi de kameralardan gizlenen biri olmadı hiçbir zaman. İşte hemen bu yüzden hayranları göre mercek altına alındı.

FAZLA KİLOLARINDAN KURTULDU

FAZLA KİLOLARINDAN KURTULDU

Şöhretinin birincil yıllarına bakıldığında aradan geçen vakit içinde çok değiştiği bir hakiki Khloe Kardashian’ın. Bunun en önemli nedenlerinden biri artı kilolarıyla giriştiği uzun mücadeleyi kazanması, diğeri de estetik ve kozmetik nimetlerden ardına kadar yararlanması.

FİZİKSEL DEĞİŞİM

FİZİKSEL DEĞİŞİM

Son günlerde Khloe Kardashian’ın böylesine mercek altına alınmasının nedeni de maddi değişimi. ya da diğer bir deyişle bilhassa de kalçalarının geçirdiği değişim.

PROTEZ YA DA DOLGU İDDİALARI

PROTEZ YA DA DOLGU İDDİALARI

Çünkü Khloe Kardashian’ın kalçalarının görünümü inkar edilemeyecek oranda değişti. Kilo verip daha formda bir görünüme kavuştuktan sonradan kalçasının gitgide artarak büyüdüğü gözlerden kaçmadı. Bu yüzden onun tıpkı ablası Kim Kardashian gibi yedek taktırdığı ya da dolgu yaptırdığı iddiaları ortaya atıldı.  O da ablası gibi bunu yalanladı.

SPOR SAYESİNDE OLDUĞUNA PEK AZ KİŞİ İNANDI

SPOR SAYESİNDE OLDUĞUNA BÖYLECE EKSIK KİŞİ İNANDI

Bazı kişiler bu durumun Kardashian’ın düzenli olarak çalışma yapmasından kaynaklandığını ileri sürse de çoğu kişiye bu inandırıcı gelmedi.

ANNE OLDUKTAN SONRA DAHA DA DEĞİŞTİ

ANNE OLDUKTAN DAHA SONRA DAHA DA DEĞİŞTİ

Vakit geçti ve 2018 yılında Khloe Kardashian, Tristan Thompson ile ilişkisinden True adını verdiği bir kız çocuk annesi oldu. O dönemde de hamileliğinin ve doğumun gerisinde vücudunun geçirdiği değişimi bir kere daha gözler önüne serdi.

TERS ORANTI

TERS ORANTI

Herkesi şaşırtacak değin kısa sürede forma girmişti Kardashian. En fazla dikkat çeken yanı tekrar kalçası oldu. Çünkü incelen bedenine ters orantılı bir görünümü vardı.

SÜREKLİ YALANLADI

SÜREKLİ YALANLADI

Hayranları tekrar “yedek kalça” iddiasını ortaya attı. Fakat o yine bu iddiaları yalanladı. O sırada da bir yandan sosyal ağ takipçileriyle formda kalma sırlarını paylaştı.

BU KEZ PROTEZLERİ ALDIRDIĞI İLERİ SÜRÜLDÜ

BU KEZ PROTEZLERİ ALDIRDIĞI İLERİ SÜRÜLDÜ

2021 yılının ilk yarısına gelindiğinde Khloe Kardashian yeniden somut görüntüsüyle konuşuldu. Hayatında hiç olmadığı dek zayıftı ve kalçası da küçülmüştü. Bu kez de onun kalçasındaki protezleri çıkarttırdığı öne sürüldü.

ABLASINI ÖRNEK ALDIĞI İLERİ SÜRÜLDÜ

ABLASINI MISAL ALDIĞI İLERİ SÜRÜLDÜ

Bu iddia yalnızca Khloe Kardashian yok ablası Kim Kardashian için de öne sürüldü. Buna tarafından iki kardeş de kalçalarını küçültmeye yani kullandıkları dolguları çıkarttırmaya karar vermişti.

YA SUSTULAR YA YALANLADILAR

YA SUSTULAR YA YALANLADILAR

BU VESILEYLE hem Khloe Kardashian hem de ablası bu iddialar hakkında da gürültüsüz kalmayı, çok sıkıştıklarında da yalanlamayı seçim ettiler.

BİR KIZ ANNESİ

BİR KIZ ANNESİ

Basketolcu Lamar Odom ile başarısız bir izdivaç tecrübesi yaşamış 37 yaşındaki Khloe Kardashian, daha sonra bir başka basketbolcu Tristan Thompson ile ilişki yaşadı. Kızı True’ya hamileyken aldatılınca çift ayrıldı. Fakat sonradan baştan görüşmeye başladılar.

Yorum yapın

SMM Panel