Khloe Kardashian Melanom Kaldırma Ameliyatından Bahsediyor – Hollywood Life


Khloe Kardashian Melanom Kaldırma Ameliyatından Bahsediyor – Hollywood Life
Görsel Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

sonrası Khloe Kardashian’ın melanom çıkarma ameliyatı, başlangıçta beklediğinden çok daha zayıflatıcıydı. 1 Haziran bölümünde Kardashians, Khloe, doktorların yanağından almaları gerektiğini düşündüklerinden daha fazlasını aldıklarını açıkladı. Khloe, “Uyandım ve yüzümde kocaman bir bandaj vardı” dedi. “Ağzımı gerçekten hareket ettiremiyordum çünkü ağzımın içinde de dikişler vardı. Bu, anladığımdan ya da tahmin ettiğimden çok daha ciddiydi.”

Doktorlar tümörü çıkardıktan sonra, Khloe’nin kanserli veya kanser öncesi olup olmadığına dair sonuçlarını almadan önce birkaç gün beklemesi gerekiyordu. “Melanom ölümcül. Çok fazla, ”dedi en iyi arkadaşına Malika Hak bir sahnede “Dikişler çılgınca. Çok fazla dikiş var. Düşündüğümden çok daha fazlası oluyor. Ayrı bir tur atmaları gerekmiyorsa, iki hafta kadar dikiş atmam gerekiyor.”

khloe kardashian
Melanom çıkarıldıktan sonra yüzünde bandaj olan Khloe Kardashian. (Gregory Pace/Shutterstock)

Khloe için bekleme süresi, durumun en zor kısımlarından biriydi. Khloe, “Kesinlikle her şey için endişeliyim,” diye itiraf etti. “Bence sonuçları beklerken, aklınız bir şekilde farklı yerlere gidebilir. ‘Peki ya şansım varsa, ya yayılırsa?’ diye düşünmeye başlıyorsunuz. Bu çılgınca şeyleri düşünmeye başlıyorsun. Bir bebeğim daha oldu. Sadece karanlığa doğru spiral çiziyorsun.”

Malika duygulandı ve Khloe’nin buna rağmen gittiğini görmenin zor olduğunu söyledi. Bunu Khloe’nin babasının öldüğü zamanla karşılaştırdı ve o zamandan beri arkadaşını bu kadar “düşük” görmediğini söyledi. Khloe’yi hayatında meydana gelen travmatik şeyleri bastırmamaya çağırdı ve gerekirse iyi bir şekilde ağlaması gerektiğini söyledi.

Sonuçlarını aldıktan sonra Khloe annesiyle buluştu. Kris Jenner. Neyse ki, her şey iyi görünüyordu. “Doktorum patoloji raporunu geri aldı ve tüm tümörü aldık” diye paylaştı. “Tüm marjlarım açık. Çok rahatladım, çok mutluyum. Sahip olduğum tek şey daha sonra çözeceğim bir yara izi. Pek çok insan benim kadar şanslı değil ve ben gerçekten şanslı ve kutsanmış hissediyorum.”

Khloe, ağzındaki dikişler nedeniyle yemek yiyememenin kendisi için çilenin “en kötü kısmı” olduğunu itiraf etti. “Yemek yemeyi severim,” diye güldü. “Demek en sinir bozucu olan buydu.” Her şeyin sonunda, Khloe’nin ne olacağına dair olumlu bir görüşü vardı. “Son zamanlarda çok şey yaşamış gibi hissediyorum, ama devam et,” dedi. “Şimdilik, her şey olumsuz… gönderene geri dön. Hepinizin canı cehenneme. Burada istenmiyorsun. Bunu isteme, buna ihtiyaç duyma, bitti.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/khloe-kardashian-surgery-melanoma-tumor-removal-the-kardashians-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir