Khloe Kardashian, Küçük Kardeşine True Thompson’ı Nasıl Tanıttı?


Khloe Kardashian, 2. Bebek Skandalı Üzerine DUYGUSAL YAPTI

Gerçek Thompsonbebek kardeşinle tanış!

Kardashianlar 22 Eylül’de Hulu’ya düşen ikinci sezon prömiyeri anı yakaladı Khloe Kardashian Yeni doğan bebeği taşıyıcı anne aracılığıyla karşıladıktan sonra 4 yaşındaki kızını yeni kardeşiyle tanıştırdı.

Hastaneden FaceTime’da True’yu arayan Khloe, “Merhaba Tutu! Birini görmek ister misin? Kimi görmek istiyorsun?” dedi.

Tabii ki True cevabı biliyordu ve “Bebeğim kardeşim!” diye yanıtladı. Ve küçük olana da bir isim seçmiş, onu “Merhaba Karlı!” diye selamlamıştı.

Her ne kadar Khloe ona çabucak “adı Karlı değil” diye bilgi verdi. Aslında hayranlar hala oğlunun adını bilmiyor. Bölümde, Khloe şaka yollu bir şekilde ona “Burada İsimsiz Johnson” dedi.

Doğru, Khloe’nin eski ile paylaştığı kişi Tristan Thompson, yeni aile üyesiyle tanışan tek kişi değildi. Bölüm ayrıca Khloe FaceTiming’i annesini gösterdi Kris Jenner ve kız kardeşleri Kylie jenner ve Kourtney Kardashian. kim Kardashian Bebeğin gelişi için hastanede Khloe ile birlikteydi.

KoKo, “Çok minnettarım” dedi. “O kadar güzel bir hediye ki sahip olabiliriz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347429/how-khloe-kardashian-introduced-true-thompson-to-her-baby-brother?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir