Khloe Kardashian, Kim’le Alay Ederken Oğlan Bebeğinin Yeni Fotoğraflarını Paylaştı – Hollywood Life


Khloe Kardashian True Thompson Kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Hulu/Shutterstock için Frank Micelotta/PictureGroup

Khloé Kardashian bu hafta ciddi bir şımarıklık yaptı! 38 yaşındaki Kardashianlar yıldız aldı instagram 19 Mayıs’ta bir tatlıyı paylaşmak için Yeni fotoğraf oğlunu kucağına almış ama ablasıyla dalga geçme fırsatını da kaçırmamış, kim Kardashian, 42. Sol kolunda 9 aylık oğluyla dolapların önünde durduğunu gösteren fotoğrafta Khloé, üzerinde Kim’in yüzünün fotoğrafı olan bir bebek tişörtü giymişti. Kim’in övücü olmayan resminin altında, Kim’in 2022’de Kim ile yaptığı tartışmalı röportajından aldığı kötü şöhretli “Siktir git kıçını kaldır ve çalış” ifadesi yer alıyordu. Çeşitlilik.

Kim’in mesajının neden olduğu öfkeye rağmen, Khloé sözlerini destekliyor gibiydi. “En iyi Kim K sesimle!” gönderiye açıklama yaptı. Good American’ın kurucusunun paylaşımında, kameradan yüzünü çevirdiği ve henüz adı kamuoyuna açıklanmayan erkek bebeği kucağında çekilmiş iki fotoğrafı yer aldı. Khloé, sıkıntılı çan altlarıyla süper sevimli görünüyordu, oğlu ise bej şortları ve gri bir tişörtü salladı.

Khloé’nin oğlu, eski sevgilisinin haberinden yaklaşık dokuz ay sonra, Ağustos 2022’de doğdu. Tristan Thompson‘nin babalık savaşı çıktı. Aralık 2021’de Tristan, Khloé’yi aldattığı için bir kez daha ifşa edildi ve Ocak 2022’de bir çocuğu olduğu doğrulandı. Maralee Nichols. Tristan ayrıca 4 yaşındaki bir kızı da paylaşıyor. DoğruKhloé ve 6 yaşındaki oğluyla, Prenseski kız arkadaşı, model ile Ürdün Craig. İkinci aldatma skandalı, çifti görünüşe göre tamamen ayırdı, ancak eş-ebeveyn olarak yakın kaldılar.

Aslında, Khloé, Mart ayında Instagram’da 32. doğum gününde Tristan’a tatlı bir övgü yayınladığında, uçan uzlaşma söylentileri gönderdi. “Doğum günün kutlu olsun @realtristan13
Sen gerçekten en iyi baba, erkek kardeş ve amcasın. Sevginiz, ilginiz, aptalca danslarınız, sarılmalarınız, araba paylaşımı gezintileri, yatma vakti ritüelleri, onlara nasıl göründüğünüz, ”diye yazdı Khloé, Tristan’ın birkaç çocuğuyla vakit geçirdiğini gösteren bir slayt gösterisinin yanında. “Yukarıdakilerin tümü, küçük aileniz için bilebileceğinizden çok daha fazlasını ifade ediyor. Senin için doğum günü dileğim, değişim, şifa ve dönüşüm için can atmaya devam etmen. Güçlü ol, nazik ol, sabırlı ol, özgür ol. Ruhunu ve anneni gururlandırmaya devam et.”

Yukarıda bahsedildiği gibi, Khloé’nin Kim gömleği bu hafta ilk kez biraz şımarıklık yapmıyor. 15 Mayıs Pazartesi günü iki çocuk annesi, Instagram Hikayesinde kendisine ve en büyük kız kardeşine nasıl söyleyeceğine dair bir ders paylaştı. Kourtney Kardashian, 44, ayrı. Kourtney ile kendisinin çok benzer göründüğü konusunda şaka yaparken bolca alay etti – çünkü gerçekte öyle değiller. Ancak, kişilikleri çok benzer olduğu için insanlara şüphe avantajı sağladı. “Oldukça harika, muhteşem, histerik … Bu yüzden insanların bizi nasıl karıştırdığını anlıyorum,” diye alay etti. Güldüğün için teşekkürler KoKo!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/19/khloe-kardashian-photos-baby-boy-mocking-sister-kim/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir