Khloe Kardashian Kim Kardashian ile Aynı Pembe Lateks Elbise Giyiyor – Hollywood Life


Khloe Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Backgrid

Khloe Kardashian bize geçmişten kız kardeşini içeren bir moda patlaması yaşattı kim Kardashian. 37 yaşındaki Good American’ın kurucu ortağı, 2 Haziran’da Batı Hollywood’da muhteşem bir pembe lateks elbiseyle akşam yemeği için dışarı çıktı. Atsuko Kudo. KoKo’nun kıyafeti tanıdık gelmeli çünkü bu aslında 41 yaşındaki Kim’in 2015’te giydiği elbisenin daha uzun versiyonu. Kris Jenner ve küçük kız kardeş Kendall Jennerkendini lateks elbiseyle Kim’in yedi yıl önce yaptığından farklı bir şekilde şekillendirdi.

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian, 2 Haziran’da Batı Hollywood’daki Craig’s’de (Fotoğraf: Backgrid)

Khloe, ayak bileklerine ulaşan çıplak elbisesiyle sütyensiz kaldı. Bir annenin annesi, bir çift gümüş topuklu ayakkabı ve büyük kahverengi güneş gözlükleriyle görünümünü tamamlarken, ağartılmış sarı saçları arkasından dalgalanıyordu. Khloe, 65 yaşındaki Kris ve 26 yaşındaki Kendall ile yemek yedikten sonra restorandan pembe bir Fendi çantası ve küçük bir hediye çantası taşıdı.

Khloe’nin lateks elbisesi ayak bileklerinde dururken, Kim sadece dizlerine ulaştı. SKIMS’in kurucusu, Mert & Marcus House of Love partisinde seksi topluluğu coşturdu. madonna 26 Şubat 2015’te Londra’daki Annabel’s’de. Kim etkinliğe o zamanki kocasıyla katıldı Kanye Batı44 ve omuzlarına da bir kürk manto giydi.

kim Kardashian
Kim Kardashian, Şubat 2015’te WestMert & Marcus House of Love partisinde (Fotoğraf: Shutterstock)

Lateks elbiseleri yedi yıl arayla giymelerine rağmen, ünlü kız kardeşler şık kıyafetleri içinde kesinlikle muhteşem görünüyordu. Khloe’nin sıska fiziği, elbisesi sayesinde tam olarak sergilendi. Sosyal medyada belgelediği günlük antrenmanları sayesinde son yıllarda hayatının en iyi halinde. Hayranlar, Hulu’s’un son bir bölümünde Kim’in spor salonunda egzersiz yapan Khloe’yi bile gördüler. Kardashianlar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/khloe-kardashian-pink-latex-dress-kim-kardashian-photos/

Yorum yapın

SMM Panel