Khloe Kardashian, ‘Kardashians’ Final Sahnesinin Sahte Olmasına Tepki Verdi – Hollywood Life


Khloe Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Frank Micelotta/20. Televizyon için PictureGroup/Shutterstock

Khloe Kardashian37 yaşındaki ünlü ailesinin sezon finalinde önemli bir sahneyi taklit ettiği yönündeki suçlamalar kendisine sorulduğunda geri durmadı. Kardashianlar. 23 Haziran Perşembe günü realite yıldızı ve kurucusu İyi Amerikan Kotları Konuk olarak göründüğünde skandal hakkında ve genel olarak düzenlemenin başarısız olduğu hakkında konuştu. sıcak olanlartarafından sunulan oldukça popüler bir YouTube talk-show’udur. Sean Evans. Ailesini özellikle aramasa da, neden düzenlemelerin yapılması ve bazı şeylerin yeniden yapılması gerektiğini “anladığını” söyledi. 23 Haziran bölümünde Khloe, “Süper küçük olabilir, ancak bunların gerçekten farkındayım ve tüm bunları fark etme eğilimindeyim” dedi.

Ateş altında kalan sahne, dizinin sezon finalinin ilk bölümündendi. Kardashianlar, hangi 16 Haziran’da yayınlandı. Belirli sahnenin Khloe’nin kız kardeşinden bir gün sonra gerçekleştiği söylendi. kim Kardashian41, keşfedildi mahkeme belgeleri Khloe’nin eski erkek arkadaşı olduğunu iddia eden Tristan Thompson31 yaşında, metresi olduğu iddia edilen bir çocuğun babasıydı, Maralee Nichols31, Mart 2021’de bir ilişkisi vardı. Hayranların bildiği gibi, Tristan’ın aslında biyolojik baba olmak Maralee’nin Aralık 2021’de doğan oğluna. Sahnede Kim ve kız kardeşi Kourtney Kardashian43, anneleriyle birlikte Kris Jenner66, durumu görüşmek üzere acil bir aile toplantısı düzenledi.

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian, 15 Haziran Çarşamba günü Hollywood, California’daki El Capitan Tiyatrosu’nda düzenlenen ‘Hulu For Your Thinking’ etkinliği için kırmızı halıda muhteşem görünüyordu. (Frank Micelotta/PictureGroup for 20th Television/Shutterstock)

Ancak, bölüm yayınlandıktan sonra hayranlar, Kourtney’nin bölümdeki kıyafeti de dahil olmak üzere çeşitli faktörlere dayanarak sahnenin çok daha sonra çekildiğini belirtmekte gecikmediler. A Reddit kullanıcısı platforma çıkarak aileyi sahtekarlıkla suçladı. Bir gönderide, “Aile toplantısı 31 Ocak’ta Kourtney’nin kıyafetine göre çekildi, [but] Khloé, belgelerin sızdırıldığını ve aileyle birlikte Noel’e katıldığını Kasım sonu/Aralık başında öğrendi. Böylece toplantı sahnelendi.” Başka bir sosyal medya kullanıcısı, Kourtney’nin aynı kıyafeti iki kez rahatlıkla giyebileceğini, ancak krom oje sürmesinin her şeyin sahnelendiğinin kesin bir işareti olduğunu belirtti!

Khloe sırasında söyledi sıcak olanlar çok uzun bir süredir realite tv yaptığı için, düzenleme sürecinde ne zaman değişiklik yapıldığından haberdar olduğunu söylüyor. “Bazı seslerin ne zaman girildiğini, sesi yeniden çekmeleri gerekip gerekmediğini veya bir telefon görüşmesinin sahte olup olmadığını anlayabiliyorum” diye ekledi. “Ve o şeyler olmadığından değil, ama bazen sesi yakalayamadılar ya da bazen mikrofonlar kapandı.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/khloe-kardashian-reacts-the-kardashians-finale-scene-fake-editing/

Yorum yapın

SMM Panel