Khloe Kardashian, Kardashian Çocuklarının Çoğunu Bir Aile Fotoğrafı İçin Topladı


Khloe Kardashian birçok ebeveynin imkansız bulacağı şeyi yaptı: Bir aile fotoğrafı için poz verecek birden fazla çocuğu var ve onlar bile gülümsüyorlar!

11 Şubat’ta Good American’ın kurucusu, kızının yer aldığı bir grup fotoğrafını paylaştı. Gerçek Thompsonkiminle paylaştığı Tristan Thompsonve çocuğun kuzenlerinden altısı: Kourtney Kardashian‘nin en küçük çocukları Penelope Disick10 ve Reign Disick8; kim Kardashian‘ın çocukları Kuzey Batı9, Aziz Batı6 ve Mezmur Batı3 ve Rob Kardashiankızı Rüya Kardashian6.

Khloe, hiçbir yetişkinin görünmediği fotoğrafın altına, “Bütün kabile bir titreşim olduğunda. TÜM kabilenin fotoğrafını çekmek bu yıl benim görevim olacak.”

Scott DisickKourtney’nin eski sevgilisi ve Penelope’nin babası, Reign ve eski çiftin en büyük oğlu Mason Disick13, “Takım” yorumunu yaptı.

Ve eğer Kardashian çocuklara ayak uyduruyorsanız, beş tanesinin fotoğrafta olmadığını fark edeceksiniz: Mason, Kim’in kızı Şikago Batı5; Kylie jenner‘ın çocukları Fırtına Webster5 ve Aire Webster12 aylık ve Khloe ile Tristan’ın adı açıklanmayan 6 aylık oğlu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364660/khloe-kardashian-gathers-most-of-the-kardashian-kids-for-an-adorable-family-photo?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir