Khloe Kardashian İlk Kez Erkek Bebeklerini Tuttu ‘Kardashians’ – Hollywood Life


Khloe Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: RealSPW/MEGA

Tüm dramanın ortasında Tristan Thompson, Khloe Kardashian 5 Ağustos 2022’de bir erkek bebek olan ikinci çocuğunu vekil aracılığıyla karşıladı. 2. sezon prömiyerinde Kardashianlar, kim Kardashian Khloe’ye hastaneye kadar eşlik etti. “Ben hazır değilim. Gerçekten değilim, ”diye itiraf etti Khloe.

Varışlarında, vekil zaten aktif emek içindeydi. Vekil, erkek bebeğini doğururken Khloe odadaydı. Khloe’nin oğlu dünyaya girdiğinde birisi onun “tıpkı True gibi” göründüğünü söyledi. Khloe, erkek bebeğini doğduktan hemen sonra tutabildi. “Çok müteşekkirim. O kadar güzel bir hediye ki sahip olabiliriz” dedi.

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian, oğlunu 2. sezon galasında karşıladı. (GerçekSPW/MEGA)

Devam etti, “Aralık ayından beri, her gün üzerimde bu kara bulut beliriyor. Kendimi depresif ve üzgün hissediyordum ve şimdi oğlum burada olduğuna göre hayatıma devam edebilirim ve bundan keyif alıyorum. Sanki o bölümü kapatacak ve bu travmayla işim bitecek ve onu arkamda bırakacağım gibi.”

Kim, Khloe’nin erkek bebeğini de kucağına aldı. Khloe, sonunda “iyileşme sürecini başlattığını” vurguladı. “Artık sonunda iki çocukla hayatımın tadını çıkarmaya ve bunu anlamaya başlıyorum.” Artık bir abla olan FaceTimed True. Khloe, “Bu, olumlu, mutlu ve güzel bir şeyin başlangıcı olacak” dedi.

Ona yaşattığı tüm acılara rağmen, Khloe nazikti ve Tristan’ın oğluyla tanışması için hastaneye gelmesine izin verdi. Khloe, “Trstan’ın hastaneye gelip gelmemesi konusunda kararsız kaldım” diye itiraf etti. Tristan oğlunu tuttu ve ayrıca küçük olanın True’ya benzediğini belirtti. Khloe, “Hiç de True gibi göründüğünü düşünmüyorum” diye yanıtladı.

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian ve Tristan Thompson, kızları True ile birlikte. (Broadimage/Shutterstock)

“Neden olmasın diye düşündüm. Gelmesine izin ver. Bu anı asla geri alamayacağım,” dedi Khloe, Tristan’ın hastaneye gelmesiyle ilgili. Ziyaretinden sonra Khloe, bebeğini Kim ile birlikte eve götürdü. O zamanlar henüz bir adı yoktu.

2. sezon galasında Khloe, kendisinin ve Tristan’ın embriyosunun Şükran Günü’nden önce vekillerine implante edildiğini açıkladı. Kısa bir süre sonra haberler çıktığında, Tristan onu aldattı ve bir bebek sahibi oldu. Maralee Nichols, Khloe’nin kalbi kırıldı. Ağlamaklı bir Khloe, “Aynı anda hepsinden geçmek için çok şey oldu” dedi. “Gerçekten heyecan verici, harika bir zaman olması gerekiyordu ve bu sadece farklı bir deneyim. Zaman geçiyor ve kafamı kuma gömüp duruyorum ama bu hiçbir işe yaramıyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/khloe-kardashian-baby-boy-surrogate-birth-the-kardashians/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir