Khloe Kardashian Havuz Kenarında Mavi Bikinili Öldürdü: Fotoğraf – Hollywood Life


Khloe Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Splashnews

Khloe Kardashian38 yaşında, Los Angeles sıcak hava dalgasını kucaklıyor. Kardashianlar Hulu’da yıldız, 8 Eylül’de sayfasında paylaştığı son Instagram fotoğrafında minik mavi bikinisini salladı. 269 takipçisi için fotoğrafın yarı yeni bir gerileme olduğunu ima ederek, “Birkaç hafta önce…. ” Uzun zamandır en iyi arkadaşı da dahil olmak üzere hayranlarından ve takipçilerinden çok sayıda iltifat aldı. Malika Hak, 39. “Ne kadar zaman önce olduğu umurumda değil… Sen o oldun!” Malika, kalp gözlü bir emoji ile birlikte kaleme aldı.

Tabii ki, TV kişiliğinin hayranları da sıcak bikini anına katıldı. Bir takipçi “Mükemmelsin” yorumunu yaparken, bir diğeri “Seksi mavi” yazdı. Ortaya çıkan fotoğrafta Khloe, internette çok eleştiriler alan Good American Perfect Fit bikini setlerinden kendi tasarımlarından birini salladı. Ne yazık ki, giydiği gök mavisi renk şu anda mevcut değil – ancak kısa süre önce tamamen pembe yeni bir koleksiyon çıkardı ve Good American sitesinde bir dizi neon ve diğer tonları mevcut.

Daha geçen ay, Koko hayranlarına 2 Ağustos’ta bir başka cızırtılı bikini ayna selfie’si hediye etti. İki çocuk annesi, koleksiyonundan muhteşem bir kot mavisi bikini giydi ve video gönderisine “Denim Swim @goodamerican” başlığını yazdı. Her zaman destekleyici olan Malika, bu gönderiye de yorum yaptı! “Hastalanıyor” yazdı ve “Seni ve takım elbiseyi istiyorum Ma” diye eklemeden edemedi. İşte bu, görmeyi sevdiğimiz en iyi arkadaş desteği!

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian, Aralık 2015’te Los Angeles’taki spor salonundan ayrıldı. (Splashnews)

Khloe’nin son bikini fotoğrafı eski erkek arkadaşından sadece iki gün sonra geldi. Tristan Thompson31 yaşındaki beş yaşındaki oğluyla okula dönüş yolunda çok güzel bir fotoğraf paylaştı. Prens Thompson. Profesyonel basketbolcu şu açıklamayı yaptı: 6 Eylül fotoğraf“Genç Kralımın ilk günü” ile birlikte bir taç, kalem ve kitap emojisi.

Tristan ve Khloe birlikte iki çocuğu paylaşıyor: Gerçek Thompson, 4 ve 5 Ağustos’ta doğan, adı henüz kamuya açıklanmayan yeni doğmuş bir oğul. bu Khloé ile Kokteyller star ve Tristan, oğullarını Kasım 2021’de vekil aracılığıyla birlikte tasarladılar. Temsilcisi haberi doğruladı HollywoodYaşam Temmuz ayında geri. Temsilci yaptığı açıklamada, “True’un Kasım ayında dünyaya gelen bir kardeşi olacağını doğrulayabiliriz” dedi. “Khloe, böylesine güzel bir nimet için olağanüstü vekile inanılmaz derecede minnettar. Khloe’nin ailesine odaklanabilmesi için nezaket ve mahremiyet istiyoruz.” Tristan ve Khloe 2016’da çıkmaya başladılar ve Haziran 2021’deki son ayrılıklarına kadar aralıklı bir ilişki yaşadılar. Sayfa Altı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/08/khloe-kardashian-blue-bikini-pool-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir