Khloe Kardashian, Grup Fotoğrafında Kardashian Çocuklara Fışkırdı – Hollywood Life


khloe kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Khloe Kardashian inanılmaz derecede gururlu bir anne ve teyze! 38 yaşındaki realite yıldızı çok güzel bir paylaşım yaptı. Fotoğraf Kardashian çocuklarının çoğunda instagram 11 Şubat Cumartesi günü. Khloe çocuklar hakkında fışkırdı ve tüm kuzenlerin yakın gelecekte bir araya gelmesini umduğunu söyledi! Alt yazıya bazı kalplerle birlikte “Bütün kabile bir titreşim olduğunda” yazdı.

Fotoğraf Khloe’nin kızını gösteriyordu. Doğru, 4, kuzenleriyle birlikte. Khloe’nin üç kız kardeşi Kim Kardashian’ın çocuklar Kuzey, 9, aziz, 7 ve Mezmur, 3, olduğu gibi atıştaydı Kourtney’nin küçük çocuklar Penelope, 10 ve Saltanat, 8. Rob’un kız çocuğu Rüya, 6, aynı zamanda çekimdeydi. Bir tür etkinlik için bir araya gelip gelmedikleri belli değil, ama çocukların hepsi güzelce giyinmişlerdi ve muhteşem görünüyorlardı. İkinci bir fotoğrafta sadece birlikte çekim için poz veren kızlar görülüyordu.

Çekimde kaybolan tek Kardashian çocuğu, Kim’in kızıydı. Chicago Batı, 5, Kourtney’nin oğlu mason Disick, 13 yaşında ve Khloe’nin Temmuz ayında bir vekil aracılığıyla karşıladığı küçük oğlu. Tabii ki, bu onların üvey kız kardeşini bile hesaba katmıyor. Kylie Jenner’ın iki çocuğu veya Kourtney’nin evlendiğinden beri üç üvey çocuğu Travis Barker. Khloe, 2023’te bir noktada tam bir aile fotoğrafı çekmeye söz verdi. Instagram başlığında “TÜM kabilenin fotoğrafını çekmek bu yıl benim görevim olacak” diye yazdı.

Khloe Kardashian, Grup Fotoğrafında Kardashian Çocuklara Fışkırdı – Hollywood Life
Khloe, True ve yeğenleriyle birlikte yürüyor. (ARKA IZGARA)

Khloe hem True’yu hem de küçük oğlunu eski sevgilisiyle paylaşıyor Tristan Thompson, kiminle uzun süreli bir ilişkisi vardı. Real yıldızı bazı şifreli gönderiler yaptıktan sonra barışmış olabileceklerine dair bazı söylentiler olsa da, Khloe bu ayın başlarında bir Instagram Soru-Cevap bölümünde kimseyi görmediğini açıkça belirtti. “Kimin bir erkek için vakti var hah, 6 aylık bir bebeğim var ve True ve ben hastalıklı bir şekilde birbirimize bağımlıyız. Ha! Gizlice seviyorum, ”diye alay etti. “Hayır ama gerçekten…. Şu anda kimse yok.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/11/khloe-kardashian-kids-group-photo-north-west-dream/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir