Khloe Kardashian Good American’dan ‘Sparkle Swim’ Bikini Modelleri – Hollywood Life


Khloe Kardashian Good American'dan 'Sparkle Swim' Bikini Modelleri – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kcr/Shutterstock

Khloe Kardashian37 yaşındaki giyim markası Good American’ın en yeni bikini stilini sergiliyor. Kardashianlar yıldız, 14 Mayıs’ta paylaştığı yeni bir Instagram fotoğrafında, mor mayo ve uyumlu uzun kollu bir üst ile poz verdi. Fotoğrafta başını eğerken sarı saçlarını bir yana ayırdı ve görünümüne büyük gümüş rengi aksesuarlar ekledi. çember küpe.

Güzel ayrıca kıyafetine mükemmel şekilde uyan pembe-morumsu tonlu bir ruj içeren gurur verici bir makyaj sergiledi. Maskarası ve göz farı da yerindeydi ve tonlu absi tam ekrandaydı. “Sparkle Swim, Link bio’da” diyen Khloe, Good American’ın hesabını da etiketleyerek resmin altına yazdı.

Khloe’nin hayranlarının anlık görüntü hakkındaki düşüncelerini yorumlar kısmında paylaşmaları uzun sürmedi. Biri basitçe ama etkili bir şekilde “Vay canına” yazdı. Bir diğeri “Koko sen bir ikonsun” diye paylaştı, üçüncüsü “Bu karın kasları”na dikkat çekti ve kırmızı kalp emojileri ekledi. Diğerleri bir sürü kalp gözlü emoji bıraktı.

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian önceki bir etkinlikte. (Kcr/Shutterstock)

Khloe en son bikinili fotoğrafını yayınlamadan önce annesini gösterdiği için manşetlere çıktı Kris JennerHulu’s’un son bölümünde ‘ house Kardashianlar. Güzel, tur sırasında siyah bir elbise giydi ve büyükannesi katıldı Mary Jo ve aile dostu Faye Resnick. “Masa, fırfırlar” ve “küçük martini masası” da dahil olmak üzere etkileyici evin belirli özelliklerini gözden geçirdi.

Khloe, annesinin unutulmaz evine hayran olmadığında, prestijli etkinliklerde hayranlık uyandırıyor. Kısa süre önce bu ayın başlarında 2022 Met Gala’ya katıldı ve Moschino imzalı inanılmaz ışıltılı altın rengi bir elbiseyle poz verdi. Moda seçimi biraz saftı ve siyah bir şal ve siyah eldivenlerle tamamladı. Omuz hizasındaki sarı saçları da düzleştirilmiş ve bir yandan ayrılmıştı, bu da şık bir görünüm veriyordu ve makyajı, hatlarına biraz doğal bir his veren daha açık tonlarla doluydu. Bu, Khloe’nin Met’teki ilk görünüşüydü ve kesinlikle hayal kırıklığına uğratmadı!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/khloe-kardashian-sparkle-swim-bikini-good-american-pic-photo/

Yorum yapın