Khloe Kardashian Gizemli Adam Kim ile ‘Rahatça’ Çıkıyor – Hollywood Life


Kim Kardashian, Khloe Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Angelillo/UPI/Shutterstock

Khloe Kardashian37, birden fazla kaynağa göre flört oyununa geri döndü. eski sevgilisi Tristan Thompson ablası aracılığıyla tanıştığı biriyle “rastgele flört ediyor” kim Kardashian, ancak ciddi değil ve bu nedenle henüz bunu halka açıklamaya “hazır değil”. Bir çocuk annesi, potansiyel ciddi ilişki üzerinde “bu kadar erken” “baskı yapmak” da istemez.

“Khloe kesinlikle şu anda kendini bekar olarak görüyor. Ancak, Kim’in kendisini bağladığı biriyle gelişigüzel bir şekilde çıkıyor ve flört ediyor” dedi. HollywoodYaşam. “Hiç de ciddi değil ve bu noktada halka herhangi bir şey söylemek istemiyor. Birkaç hafta önce konuşmaya, mesajlaşmaya, FaceTiming’e vb. Başladılar ve takılmaya başladılar, ancak Khloe bu kadar erken şeyler üzerinde herhangi bir baskı yapmak istemiyor. Çıkmaya açık ama aktif olarak bakmıyor ya da onun gibi bir şey.”

Khloe Kardashian, Kim Kardashian
Khloe Kardashian ve Kim Kardashian önceki bir etkinlikte poz veriyor. (John Angelillo/UPI/Shutterstock)

Başka bir kaynak, Khloe’nin kız kardeşlerinin de dahil olduğunu ortaya koydu. Kourtney Kardashian, Kendall Jennerve Kylie jenner, tekrar aşkı bulabilmesi için onu çıkmaya teşvik ediyor. İkinci içeriden ÖZEL, “Khloe’nin kız kardeşlerinin hepsi onu oraya geri dönmesi için zorluyor, biriyle tanışmasını istiyorlar” dedi. “Kim ona birini ayarladı ama üzerine herhangi bir etiket koymak için çok erken. Ve şu anda onun dikkatini çekmeye çalışan tek adam o değil. Telefonu patlamaya başladı ve tabii ki tüm ilginin tadını çıkarıyor, onaylanması, istendiğini hissetmek harika.”

“Ama arkadaşlarına şu anda gerçekten o kadar da umursamadığını söylüyor, hayatı ve kalbi şimdiden çok dolu, içeriden biri devam etti. “Hayatında çok memnun bir yerde ve bunu gösteriyor. İnanılmaz bir özgüveni var, inanılmaz görünüyor ve onun da harika hissettiğini söyleyebilirsiniz.”

Khloe Kardashian
Kaynaklara göre Khloe Kardashian yeni biriyle ‘rastgele çıkıyor’. (Frank Micelotta/PictureGroup for 20th Television/Shutterstock)

Kaynaklarımızın iddialarına rağmen, Khloe kısa süre önce hayranlar onun romantik bir şekilde bir “NBA oyuncusu” ile görüştüğünü iddia ettiğinde biriyle çıktığını yalanladı. Söylentilere cevap vermek için sosyal medyayı kullandı. “Kesinlikle Doğru DEĞİL!!! Seni seviyorum! Güzel dileklerin için teşekkür ederim ama ben bir ruh göremiyorum” dedi. “Bir süreliğine kızıma ve kendime odaklandığım için mutluyum.”

Khloe’nin yeni flört yolculuğu, 2016’dan beri Tristan ile çok açık ve kapalı bir ilişkisi olduktan sonra geliyor. Eski muhabbet kuşları dört yaşında bir kızı paylaşıyor, Doğru, birlikte ve birlikte ebeveynlik yaparken, Tristan’ın hala Khloe ile birlikteyken hamileliğe yol açan da dahil olmak üzere birçok aldatma skandalına rağmen arkadaş canlısı kaldılar. İlişki mücadeleleri her ikisi için de kameraya alındı Kardashians ile tutmak ve Kardashianlar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/khloe-kardashian-dating-mystery-man-kim-set-up/

Yorum yapın

SMM Panel