Khloe Kardashian, Daughter True Thompson’ın Zaten Bir Makyaj Uzmanı Olduğunu Kanıtladı


Kırmızı dudak sever misin? benziyor gerçek Thompson da yapar.

Khloe Kardashian 5 Nisan Salı günü Instagram’da bir fotoğrafını paylaştı ve Tristan Thompson3 yaşındaki kızı makyajla oynuyor. Fotoğrafta True, ışıltılı deniz salyangozu göz farı ve parlak kırmızı ruj sürdü.

“Günaydın,” Khloe enstantane yazdı. Ve arkadaşları ve ailesi fotoğrafa doyamadı. “Tamam bebeğim!” Malika Hak yorum kısmına yazmış, kardeşi ise Hatice Hakk McCray bir dizi ruj izi ve gülme emojisi bıraktı ve “Bu benim sabahımı yaptı.” Kylie Jenner ayrıca gönderinin altına gülme ve kalp-göz emojisi bıraktı.

Belki de True’nun şimdiden makyajla ilgilenmeye başlaması büyük bir sürpriz olmamalı. Ne de olsa güzellik sektöründe Kylie’nin Kylie Cosmetics’i yönettiği iki halası var ve kim Kardashian KKW Güzellik başlığı.

Aslında, birkaç aile üyesi yakın zamanda Kylie’nin kız kardeşiyle olan işbirliğini kutlamak için bir araya geldi. Kendall Jenner Kylie Cosmetics için: Kendall x Kylie koleksiyonu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326194/khloe-kardashian-proves-daughter-true-thompson-is-already-a-makeup-pro?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın