Khloe Kardashian Cousins ​​True, Dream, Chicago & Psalm’ı Sıraladı: Fotoğraf – Hollywood Life


Khloe Kardashian ve True Thompson


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Khloe Kardashian, 38, sevimli Kardashian kuzenlerini göstermekten başka hiçbir şeyi sevmiyor! aracılığıyla paylaşılan yeni bir fotoğrafta instagram 26 Mayıs Pazartesi günü kuzenlerini sıraya dizdi Mezmur4, Doğru5, Chicagoayrıca 5 ve Rüya, 6. True, pileli etek ve uyumlu tavşan kulakları ile şeftali rengi bir elbise giyerken, Chicago, siyah savaş botlarıyla akıllıca eşleştirilmiş pembe bir elbise giymişti. Dream, kabarık pembe tül bir elbise giymişti ve grubun en küçüğü olan Psalm, atlet, spor ayakkabılar ve üstte katmanlı ekose gömlek ile bir çift kahverengi pantolon salladı. Ufaklıklar evde birlikte dinlenmenin tadını çıkarıyor gibi görünüyordu. Khloe fotoğrafın altına “Kuzen Ekip” notunu düştü.

Gönderiyi beğenenler arasında büyükanne de vardı. Kris Jenner. Good American’ın kurucu ortağının 306 milyon hayranı, fotoğrafın üzerinden fışkırmak için yorum dizisini aldı. Bir takipçisi “Doğru ve Mezmur ikizdir” derken, bir başkası “Doğru çok fotojenik!! Gülümsemesi fotoğraflara yansıyor.” Bir üçüncüsü, “Psalm’s Dream Chicago’da gerçekleşti, dörtlü fantastik,” diye alay etti. “Bunlar Kim, KourtneyKhloe ve Soymak her şey yeniden,” yorumunu yaptı dördüncü.

Ailenin realite TV yıldızı için her şey olduğu açık – ancak son yıllarda Khloe halkla paylaştıklarını küçülttüğünü itiraf etti. ‘Her şeyi ve her şeyi paylaşırdım’ dedi Kozmopolitan 2021 yılının Kasım ayında. “Yaşımdan mı yoksa daha fazla farkında olmaya ve açığa çıkmaya mı başladım bilmiyorum ama sağlıklı bir şekilde daha dikkatli oluyorsunuz. Şimdi kesinlikle bazı şeyleri bizim için saklamayı seviyoruz. Büyüyor. Rahat ettiğiniz şeyi değiştirmenize izin verilir. Birçok dönüm noktasını daha gizli tutmak ve belki birkaç fotoğraf yayınlamak güzel. İnsanlar hala hayatımızdalar ve ne yaptığımızı biliyorlar ama tüm doğum günü partisi olmak zorunda değil.’

Kourtney Kardashian çocukları ile birlikte
Kourtney, kızı True, Dream Kardashian ve Chicago West ile birlikte. (ARKA IZGARA)

Ayrıca anneliğin onu nasıl değiştirdiğini de paylaştı. Dergiyle “Kesinlikle daha fazla empati kuruyorum” dedi. “Ve çocuk sahibi olmanın sana verdiği motivasyon… onların seninle gurur duymasını o kadar çok istiyorsun ki. Bu sadece iş değil, tavırlarım ve insanlara nasıl davrandığım. Sadece kendini farklı bir şekilde taşı, yoksa ben yapmaya çalışırım.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/khloe-kardashian-cousins-true-dream-chicago-psalm-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir