Khloe Kardashian, Çıkma Haberleri Arasında “Minnettar” Olmak Üzerine Mesajını Paylaştı


Kutsal Kitap-Khloe Kardashian kutlu hissediyor.

20 Haziran’da bir kaynak şunları söyledi: İnsanlar Khloe, bir özel sermaye yatırımcısıyla yeni bir ilişkinin ilk aşamalarındaydı.

Sadece bir gün sonra, kardashianlar star, flört hayatından açıkça bahsetmeden, şükranla ilgili bir mesaj paylaşmak için Instagram Hikayesine gitti.

Ara sıra Oturup gerçekten ne kadar kutsanmış olduğunu düşünmelisin, cidden,” 21 Haziran’da yazılan yazı, “Her gün minnettarım.”

Şimdi, Khloe’nin ‘gram’da ilham verici mantraları paylaştığını görmek yeni bir bölge değil, ancak bu sefer 37 yaşındaki, minnettar olması gereken yeni bir özel kişiye sahip.

21 Haziran’da E! Haberler, Khloe’nin birkaç hafta önce bir akşam yemeğinde tanıştığı bir finansal yatırımcıyla çıktığını doğruladı. kim Kardashian.

Khloe henüz romantizm hakkında halka açık bir yorumda bulunmamış olsa da, minnettarlık mesajı son zamanlarda paylaştığı tek düşünceli gönderi değil. Hafta sonu boyunca Khloe, sevgi ve nezaket hakkında iki alıntı daha yayınladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335305/khloe-kardashian-shares-message-on-being-grateful-amid-dating-news?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel