Khloe Kardashian Büyüyen Erkek Bebeğinin Yeni Fotoğrafını Ortaya Çıkardı


Oğlunun gelişi sırasında Khloe’ye yakın bir kaynak E ile paylaştı! Erkek bebeklerinin “Khloe’ye ve halka Tristan’ın başka biriyle bebek sahibi olduğu açıklanmadan önce” taşıyıcı anne aracılığıyla hamile kaldığına dair haberler, ancak yine de ikisi sonsuza dek ayrıldı. (Tristan aynı zamanda babasıdır. Prens6, eski ile Ürdün Craig.)

Bu günlerde çift, çocuklarına ortak ebeveynlik yapmaya devam ediyor. Aslında, Khloe kısa süre önce, Instagram’da yayınlanan kör bir öğenin ekran görüntüsünün aksini öne sürmesinin ardından, kendisi ve NBA yıldızının yeniden bir araya geldiği yönündeki spekülasyona alkışladı.

Khloe, bir kişinin yorumlarında “Bu anlatıyı zorlamayı bırakın” diye yazdı. kardashian hayran sayfası 16 Mayıs “Yorucu. Ama sanırım ben ne söylersem söyleyeyim siz istediğiniz anlatıma devam edeceksiniz, ne anlamı var. Yorucu ama insanların ancak kendi algıları kadar anlayacağını öğrendim. Çoğu inanmakta takılıp kalıyor. yalanlar çünkü beslemek istedikleri anlatı bu. İyi eğlenceler…”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374968/khloe-kardashian-unveils-new-photo-of-her-growing-baby-boy?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir