Khloe Kardashian, Burun Estetiği Aldığı İçin “Yalnızca Pişmanlığını” Paylaştı


Khloe Kardashianbir dilek? İşleri biraz daha erken yapmak için.

6 Nisan’da yayınlanan bir ABC News özelinde, kardashianlar star, Mart 2019’da bıçak altına yatmak ve burun estetiği yaptırmaktan bahsetti.

Ev sahibine, “Hayatım boyunca derdim – her zaman burnumun yapılmasını istedim,” dedi. Robin Roberts. “Ama yüzünün ortasında ve düşünmek korkutucu. Ama sonunda cesaretimi topladım, yaptım ve bunu seviyorum.”

Oturma röportajı yayınlandıktan sonra Khloe, kozmetik prosedürünü sosyal medyada hayranlarıyla tartıştı. Birisi tweet attıktan sonra, 3 yaşındaki annesi “Khloe burun ameliyatı oldu, omg” gerçek Thompson cevap verdi“Evet! Andy Cohen ilave olarak. True’nun ilk doğum gününden birkaç hafta önce aldım. Sevdim!”

Ve başka bir kullanıcı “şimdiye kadarki en kötü iyileşmeyi” yaşadıklarını söyledikten sonra, Khloe yanıtladı“Dur!!! Benimki bir esintiydi. Bu çılgınca. Benim için çok kolaydı. Tek pişmanlığım daha önce yapmamış olmam.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326363/khloe-kardashian-shares-her-only-regret-about-getting-a-nose-job?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın