Khloe Kardashian Bekar mı? Reality Star, Çıkma Söylentilerine Cevap Verdi – Hollywood Life


Khloe Kardashian


Galeriyi görüntüle

Khloe Kardashian37, şu anda flört etmekle ilgilenmiyor. Ünlü haber ve dedikodu Instagram hesabı Deuxmoi, anonim bir kullanıcıdan Khloe’nin “başka bir NBA oyuncusu” ile çıktığına dair doğrudan bir mesaj paylaştıktan sonra, hayran hesabı Kardashian Social haberi paylaştı ve umut verici bir mesaj yazdı. “Bunun doğru olup olmadığını kim bilebilir ve kimseye ihtiyacı olmadığını biliyorum ama bir gün Kravis ve Kete gibi birine sahip olmasını BEKLEYEMİYORUM çünkü yapacağını biliyorum!” Deuxmoi mesajlarının bir ekran görüntüsünün yanında haykırdılar. Ancak, Khloe söylentiyi kapatmak için hızlı davrandı.

“Kesinlikle Doğru DEĞİL!!! Seni seviyorum! Güzel dileklerin için teşekkür ederim ama ben bir ruh göremiyorum” yorumunu yaptı. “Bir süreliğine kızıma ve kendime odaklandığım için mutluyum.” Khloe, elbette, 4 yaşındaki kızı paylaşıyor Doğrueski erkek arkadaşıyla Tristan Thompson31. O ve Tristan 2016’da bir romantizm başlattılar ve 2021’de Tristan’ın başka bir kadınla evlenmesinden sonra son kez ayrılıncaya kadar çıktılar. Maralee Nichols, Khloe ile ilişkisi varken hamile kaldı.

Kardashian hayranları nihayet dramanın Hulu’s’un son bölümlerinde ortaya çıktığını gördüler. Kardashianlar. Görünen o ki, kim Kardashian41 yaşındaki Khloe, Maralee’nin 2021’in sonlarında Tristan’a açtığı babalık davasını öğrenen ve Tristan’ın başka bir kadından bir çocuk sahibi olma olasılığını öğrendikten sonra doğrudan Khloe ile birkaç kez iletişime geçmeye çalışan ilk kızkardeşiydi. “Onun için titriyorum. Ruhum onun için ölüyor” dedi Kim kız kardeşine Kylie jenner24, Khloe’ye başarısız bir şekilde ulaştıktan sonra onunla telefondayken.

Khloe, dizinin hayranlarıyla birlikte ortaya çıkışını izledi ve Twitter’a yaptığı samimi bir açıklamada, dünyasının televizyonda paramparça olduğunu izlerken oldukça “rahatsız” hissettiğini açıkladı. “Bu bölümü tekrar izlemek rahatsız edici ama ailemi ifade edemeyeceğim kadar çok seviyorum ve takdir ediyorum. Tanrıya şükredin, hayatım boyunca onlara sahibim, ”diye yazdı Good American kurucu ortağı.

İlk sezon finalinin ardından Kardashianlar, Khloe’nin Tristan’ın ikinci kez aldatmasına tepkisini gösteren bölümde, birinin annesi ailesine şükranlarını sunmak için tekrar Twitter’a gitti. “Bu kesinlikle zor bir bölümdü ama ailemin ne kadar yakın olduğunu izlemek çok güzel” diye tweet attı. “Her zaman birbirimize bağlı kalacağız ve birbirimizi derinden seveceğiz.”

İkinci bir tweet’te çok olgun bir şekilde ekledi, “Hayat derslerle, öğretilebilir anlarla dolu. Onları zarafet/sevgi ile ele almalıyız. Onlardan zarar görsek bile.” Bitirdi, “Bir an durun, ağlayın/çığlık atın ama sakin olun ve Sevginin öfke ya da nefretten daha fazlasını iyileştirdiğini ve öğrettiğini unutmayın. Hepimiz affedilmeyi ve hepsinden önemlisi… SEVGİYİ hak ediyoruz.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/khloe-kardashian-responds-dating-rumors/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir