Khloe Kardashian Anne Kris Jenner’ın Yeni ‘Muhteşem’ Evi Geziyor: İzle – Hollywood Life


Khloe Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Hulu

Khloe Kardashian annesini kontrol eder Kris Jenner‘in yeni evi bu haftanın ön izleme klibinde Kardashianlar, ve KarJenner reisinin “muhteşem” alanı üzerinde nefes nefese kalıyor. Dar siyah bir elbiseyle süslenen Khloe, büyükannesiyle mekanı gezerken Kris’in çeşitli dekor detaylarının “zenginliğini” alıyor. Mary Jo ve aile dostu Faye Resnick.

“Masa, fırfırlar, küçük martini masası!” Khloe, oturma odasına bakarken tüm detayları alarak haykırıyor.

Otuz saniyelik klipte kamera Kris’in evinin çeşitli odalarını geziyor, muhteşem yaşam alanını, güzelce doldurulmuş bir buzdolabına sahip tertemiz mutfağı, yüzlerce bardaklı bir kokteyl barını ve muhteşem çinilerle dolu bir dolabı gösteriyor.

Realite yıldızı daha sonra bir itirafta “Kris Jenner dünyasında yaşamak sadece muhteşemlik” diyor. “Zenginlik ve pırlantalarla kaplı kristal bir bardakta kirli bir martini ile çevrili olmak gibi ve her zaman makyajlı ve bu cüppeler ve mum ışığında ve … her yerde muhteşem s-t!”

Ardından kamera, Kris’in elinde martini olan dökümlü, desenli bir elbiseyi salladığını gösteriyor – açıkçası en iyi hayatını yaşıyor!

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian, anne Kris Jenner’ın evini (HULU) geziyor.

Khloe ve Kris, KarJenner’ın gözdesi Hidden Hills semtinde yeni evlerini yan yana inşa ettiler. Burada görülen fotoğraflarda30 Nisan 2021 tarihinde su yüzüne çıkan, 2020 yılında yeni inşa edilen bu iki mega konağın mülkleri üzerinde inşaat çalışmaları devam ediyordu.

Evler, bir zamanlar tarafından kiralanan tek bir aile evini içeren arazide oturuyor. Britney Spears 2011 ve 2012’de ayda 25.000 ABD Doları karşılığında New York Postası. Realtor.com’a göre, kayıtlar anne-kız ikilisinin 3.4 dönümlük mülk için 37 milyon dolar düşürdüğünü gösteriyor – Khloe 17 milyon dolar ve Kris 20 milyon dolar.

Yüksek fiyat etiketinin nedeni? Örneğin, Kris’in evinde “sekiz yatak odası ve 9,5 banyo ve akla gelebilecek her türlü imkana sahip 16.500 metrekarelik bir alan var – sekiz arabalık bir garaj, kapalı teraslar, misafirhane, sinema, spor salonu, salon, ofis ve gömme spa’lı bir havuz, ” The Dirt’e göre.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/10/khloe-kardashian-tours-kris-jenner-new-house-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir