Khloe K. 2022 Met Gala’da “Neredeyse Kalp Krizi Geçirdiğini” Söyledi


Khloe Kardashian dış şıklığının altında nasıl hissettiğini ortaya koyuyor.

Good American’ın kurucusu, 2 Mayıs’ta 2022 Met Gala’da ilk kez sahneye çıktıktan saatler sonra, yıldızlarla dolu etkinliğe ilk kez katılmasıyla ilgili samimi düşüncelerini paylaştı.

“Bu gece o halının üzerinde neredeyse kalp krizi geçirdiğimi itiraf etmem gerekiyor mu?” o tweetlendi“endişesinin tavan yaptığını” da sözlerine ekledi.

Dün geceki olayları takip edemiyorsanız: İlk Met Gala’sı için Khloe, New York City’deki Metropolitan Museum of Art’a, zemine kadar uzanan ışıltılı bir Moschino elbisesiyle geldi – tasarımcıya güvendiği bir görünüm Jeremy Scott oluşturma ile. Khloe ayrıca “Moschino giyerek MET’ye davet edildiğim için inanılmaz derecede onur duydum” dedi. tweetlendi. “Jeremy Scott elbisemi yaklaşık 10 günde tasarladı.”

Altın elbisesine ek olarak, Khloe akşamın “Gilded Glamour” temasını üstlendi, şık metalik güneş gözlükleri ve siyah eldivenler içeriyordu.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329446/khloe-kardashian-says-she-almost-had-a-heart-attack-on-met-gala-2022-red-carpet?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın