Kevin Love, Great Gatsby’den Esinlenen Düğünde Kate Bock ile Evleniyor


Ömür boyu sevdi.

NBA yıldızı Kevin Aşk evli model Kate Bock 25 Haziran’da New York Halk Kütüphanesi’nde düzenlenen göz alıcı bir düğünde.

Kate, “Şehir hikayemizin bir parçası ve en sevdiğimiz insanları böyle ikonik bir New York City kurumunda bir araya getirmek çok doğru geldi” dedi. İnsanlar 26 Haziran’da yayınlanan yorumlarda “Kevin ve ben ikimiz de çok meraklı insanlarız ve edebiyatı, sanatı ve tarihi seviyoruz ve New York Halk Kütüphanesi bunların hepsini böyle romantik bir ortamda kapsıyor. Eski okul New York cazibesini çağrıştırıyor. arıyoruz ve sevdiğimiz şehir için çok ikonik.”

“Ayrıca ilk randevumuza çıktığımız yer olan St. Regis Hotel’e bu kadar yakın olmasını da seviyoruz” diye ekledi.

34 yaşındaki geline göre, Kate’in “eski okul NYC cazibesini çağrıştıran bir balo” olarak tanımladığı etkinliğin temasında kalmak için tüm konuklardan siyah beyaz giymeleri istendi. Büyük Gatsby, [Frank] Sinatra ve 50’lerin ve 60’ların Hollywood ikonları.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335846/kevin-love-marries-kate-bock-in-great-gatsby-inspired-wedding?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir