Kevin Hart & Wife Eniko Enoy Venedik Kaçamağında Öğle Yemeği: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kevin Hart ve Eniko Parrish


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kobra Takımı / BACKGRID

Kevin Hart42, eşiyle birlikte İtalya’nın Venedik kentine seyahatin keyfini çıkarıyor Eniko Parrish, 37 — ve cep telefonu! bu babalık aktör 13 Mayıs’ta aşkıyla romantik şehirde güneşin tadını çıkarırken, rahat bir şekilde yürürken ve dışarıda yemek yerken görüntülendi. Her iki durumda da, her iki taraf da hem birbirlerinden hem de telefonlarından keyif alıyor gibi görünüyordu. Fotoğraflarda Kevin, önü fermuarlı, uyumlu spor ayakkabılar ve mavi kot pantolonlu beyaz uzun kollu bir Gucci kapüşonlusunu salladı. Eniko, sade desenli, açık parmaklı topuklu ve sade mücevherli şeftali renginde tam bir elbise giydi. Ayrıca klasik bir siyah çanta taşıyordu. Çift, görünümlerini nihai Venedik aksesuarı olan güneş gözlükleriyle tamamladı!

Kevin Hart ve Eniko Parrish İtalya'da
Kevin Hart ve eşi Eniko Parrish 13 Mayıs 2022’de Venedik, İtalya’da. (Cobra Takımı / BACKGRID)

Kevin şu anda filminin sahnelerini çekmek için Venedik’te. Kaldırmak. Şu anda film hakkında çok az şey biliniyor, ancak Kevin başrolde oynuyor ve yapımcılığını üstleniyor. F. Gary Gray ile ilgili İtalyan işi yönlendirir. IMDb’nin sloganı, filmin “777 yolcu uçağında taşınan 100 milyon dolarlık külçe altın çalmak için bir araya gelen bir kadın usta hırsız ve eski erkek arkadaşının izini sürüyor” olduğunu belirtiyor.

Yıldız, 11 Mayıs’ta 143 milyonu aşkın takipçisini sette destansı bir fotoğrafla güncellemek için Instagram’a gitti. İçinde, Kevin kırmızı halıda dururken kahverengi bir takım elbise içinde harika görünüyordu. “Büyük şeyler yapmaya odaklanmış küçük adam!!!!! #ComedicRockStarShit #SuitedAndBooted” resminin altını çizdi.

Kevin Hart ve Eniko Parish Venedik'te
Kevin Hart ve Eniko Parrish 13 Mart 2022’de Venedik, İtalya’da yemek yiyor. (Cobra Takımı / BACKGRID)

Muhteşem karısını yolculuk için yanında istemesi mantıklı. Kevin, model ve aktrisle 14 Ağustos 2016’da güzel Santa Barbara, Kaliforniya’da evlendi – 19 Ağustos 2014’te evlenme teklif etmesinden neredeyse tam iki yıl sonra. O zamandan beri iki çocuğu birlikte karşıladılar, 4 yaşındaki Kenzo Kash Hart doğdu. 2017’de ve 1 yaşındaki Kaori Mai, 29 Eylül 2020’de doğdu.

İkisi, Eniko’nun hamile olduğu 2017’de aldatma iddialarına rağmen, sağlam bir çift gibi görünüyor. Ancak anlattı anlattı Büyüklük Okulu neredeyse altı yıllık karısının “dünyanın en güçlü insanı” olduğunu söyledi. İnanılmaz bir sonuca vardı, ‘Bir ailemiz olduğu gerçeğini seviyorum, bir evimiz var ve şimdi daha iyi olmak için yapacak bir işimiz olduğu gerçeğini seviyorum. Bana borçlu olduğun şey bu. Bana iyileşmeyi borçlusun.”

Kevin, “onu sorumlu tuttuğunu” söyleyerek devam etti. Kevin’in eski eşinden iki çocuğu daha var. Torrei Hart – Cennet Leigh Hart17 ve Hendrix’in Kalbi14.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/kevin-hart-wife-eniko-lunch-venice-getaway-photos/

Yorum yapın