Kevin Federline, Jayden & Sean’ın Britney Hakkında Röportaj Nedeni – Hollywood Life


Kevin Federline, Jayden & Sean'ın Britney Hakkında Röportaj Nedeni – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Arlene Richie/Shutterstock

arasında çok açık bir kan davası patlak verdikten sonra Kevin Federline ve Britney Spears oğullarının ebeveynliğini eleştiren röportajının ardından Sean16 ve Jayden15 yaşındaki eski yedek dansçı sonunda neden bunu yapmayı seçtiğini açıkladı. Bir segment sırasında 60 Dakika Avustralya 4 Eylül Pazar günü Kevin, “rekoru düzeltmek” istediği için sonunda sessizliğini bozduğunu söyledi.

“Yetişkin hayatımın daha iyi bir bölümünü bana yapılan saldırılara tepki olarak diğer yanağımı çevirerek geçirdim” diye başladı. “Çocuklarımız saldırıya uğradığında, rekoru doğrudan kırma ihtiyacı duydum. Oğullarımın sahip olabilecekleri normal bir hayata en yakın yaşamalarını istiyorum. Bu onları daha iyi insanlar yapacak.”

Sözün babası, iki gencin hala “normal bir hayata” sahip olabileceğine inandığını söylemeye devam etti. “Beni gördükleri için gerçekten kaçmak istiyorlarsa nasıl kurtulacaklarını biliyorlar” diye ekledi.

Şu anda Sean ve Jayden’ın hayatı kesinlikle çoğu gencinkinden biraz daha sıradışı görünüyor. Kevin, ITV’ye verdiği bir röportajda, oğullarının annelerini görmemeye karar verdiklerini iddia ettiği bir röportajda onun ebeveynliğini eleştirdikten sonra ebeveynleri kavga ediyor. Britney, Instagram’a geri döndü ve şöyle yazdı: “Eski kocamın ben ve çocuklarım arasındaki ilişkiyi tartışmaya karar verdiğini duymak beni üzüyor… Hepimizin bildiği gibi, genç erkekleri yetiştirmek hiç kimse için kolay değil.”

Kevin Federline, Jayden & Sean'ın Britney Hakkında Röportaj Nedeni – Hollywood Life
Kevin Federline, Britney Spears’ın ebeveynliği hakkında neden röportaj yaptığını açıkladı. (Arlene Richie/Shutterstock)

Kevin ayrıca Britney’nin sosyal medyadaki son kışkırtıcı özçekimlerinin sorunun büyük bir parçası olduğunu iddia etti ve özellikle lise çağında oldukları için erkekler için “zor” olarak nitelendirdi. Britney, bu yorumlara atıfta bulunarak, “Bu beni endişelendiriyor, bunun nedeni Instagram’ıma dayanıyor. Instagram’dan çok önceydi.”

ITV röportajında ​​Jayden, çocuklar ve anneleri arasında “nefret” olmadığını vurguladı, ancak bozulan ilişkilerini onarmanın ‘çok zaman ve çaba gerektireceğini’ itiraf etti. Genç, “Bunun %100 düzeltilebileceğini düşünüyorum. Sadece çok zaman ve çaba gerektirecek. Sadece zihinsel olarak iyileşmesini istiyorum. İyileştiğinde onu tekrar görmek istiyorum.”

Bomba röportajından bir başka büyük paket: Jayden, geleceğinde ne istediği konusunda bir örnek olarak annesine baktığını açıkladı. “Geleceğimle yapabileceğim bir şey bulmak istiyorum ki onun yaptığı gibi bir şey yapabileyim.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/05/kevin-federline-sons-jayden-sean-reason-britney-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir