Kevin Costner ve Eski Karısı Christine, Köpeğin Yatağı ve Daha Fazlası Üzerine Tartışıyor – Hollywood Life


Kevin Costner68 ve görüşmediği karısı Christine Baumgartner49, bildirildiğine göre, boşanmaları sırasında, birlikte yaşadıkları 145 milyon dolarlık Santa Barbara mülkünden küçük maddi şeyler de dahil olmak üzere birçok şey için savaşıyorlar. Günlük posta. Mayıs ayında 19 yıllık evlilikten sonra ayrılan eski karı koca, görünüşe göre köpeğinin yatağını, mutfak gereçlerini ve daha fazlasını kimin alması gerektiği konusunda anlaşamıyorlar. Ayrıca, Christine’in 400 milyon dolarlık net değeri olduğu bildirilen Kevin’den plastik cerrahi için 100.000 dolarlık nafaka parası harcadığı iddiası gibi daha büyük sorunlar için de mücadele ediyorlar.

Avukat Jacqueline Misho Kevin’i boşanma davasında temsil ediyordu ve görünüşe göre bu ayın başlarında Christine ve hukuk ekibini “Besleyen eli ısırmak iyi bir fikir değil” yazarak uyaran bir e-posta gönderdi.

Christine Baumgartner, Kevin Costner
Christine ve Kevin önceki bir etkinlik sırasında. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

Christine’in köpeğin yatağı ve mutfak gereçlerine ek olarak mavi-beyaz bir plaj şemsiyesi, meyve sıkacağı ve egzersiz bisikletini evlerinden çıkarmaya çalıştığı bildirildi. Kevin’in avukatı, aktörün eski eşinin onun banyo malzemelerini, el çantalarını, giysilerini, mücevherlerini ve “bazı Noel süslerini” çıkarması konusunda bir sorunu olmadığını, ancak diğer tüm öğelerin yazılı olarak özellikle kabul edilmesi gerektiğini iddia etti. HollywoodYaşamı yorum için hem Christine hem de Kevin’in avukatlarına ulaştı.

En son mahkeme belgeleri, Kevin’in temsilcisi aracılığıyla boşanma hakkında konuşmasından sadece birkaç hafta sonra geldi. Sözcü, “Bay Costner’ın bir evliliğin feshi davasına katılmak zorunda kalmasına neden olan, kontrolünün dışındaki koşulların ortaya çıkması büyük bir üzüntüdür” dedi. DM. Kevin ile üç çocuğu paylaşan Christine, boşanma davası açan ve sebep olarak “uzlaşmaz farklılıkları” gösteren kişidir.

Kevin Costner, Christine Baumgartner
Kevin ve Christine 19 yıldır evliler. (Everett Koleksiyonu)

Boşanma davası açılmadan önce Kevin, 2020 röportajında ​​COVID salgını sırasında evliliklerinin nasıl gittiğini anlattı. “Ortaklığımız, birbirimiz için neler yaptığımız ve ailemizle nasıl başa çıktığımız konusunda gerçekten odak noktasına geldi” dedi. İNSANLAR o zaman. “Evimiz bir nehir gibidir: Sadece onun akışına girmelisin.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/22/kevin-costner-ex-wife-christine-dogs-bed-kitchen-utensils-divorce-docs/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir