Kevin Bacon ve Kyra Sedgwick’in Eşleşen 2023 Oscar Partisi Görünümlerine Bakın


Birlikte öldüren çift, birlikte kalır.

Durum böyle görünüyor Kyra Sedgwick Ve Kevin pastırması2023’e katılanlar Gösteriş Fuarı Oscar Partisi 12 Mart, uyumlu tamamen siyah takım elbiseli. Çift, 2023 Oscar’larına bizzat katılmak yerine etkinliğin kırmızı halısında yürüdü.

Kevin ve Kyra, dışarıda geçirdikleri gece için takım elbise ceketlerinde benzer yakalar taktılar ve ikincisi, görünümü tamamlamak için bir çift uyluk yüksek suni deri çizme, omuz vatkası ve bir debriyaj seçti.

Tarafından barındırılan VF Genel Yayın Yönetmeni Radhika Jonesyıllık etkinliğin bu yılki yinelemesi, Beverly Hills’deki Wallis Annenberg Sahne Sanatları Merkezi’nde yapıldı.

İster inanın ister inanmayın, aktris kızları da dahil olmak üzere Hollywood’daki herkesle meşhur bir bağı olmasına rağmen, Sosie Bacon— Kevin’in kendisi hiçbir zaman Akademi Ödülü’ne aday gösterilmedi (Değeri ne olursa olsun, güçlü çiftin her iki yarısının da Altın Küre’si var).


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367742/kevin-bacon-and-kyra-sedgwick-do-date-night-in-matching-suits-at-2023-lessigreatervanity-fairlessigreater-oscars-party?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir