Kevin Bacon Şimdiye Kadarki En Karanlık Altı Ayrılık Derecesini Açıklıyor


Kevin Bacon, Guardians of the Galaxy Tatil Özel Programına Senaryo Okumadan “EVET” Dedi

Kevin Bacon’ın Altı Derecesi, İbrahim Lincoln.

Kevin pastırması Viral Six Degrees of Kevin Bacon fenomenine yabancı değil, ama özel olarak E ile paylaştığı gibi! Haberler, görünüşe göre bağlantılı olduğu bir kişi var, bu oldukça şok oldu.

“Gördüğüm en ilginç şeylerden biri -bu oldukça karanlık- birinin beni bir şeye bağlamasıydı. John Wilkes KabiniAbraham Lincoln’e suikast düzenleyen adam kimdi,” diye paylaştı Kevin, “çünkü o bir aktördü ve sessiz bir filmde olan biriyle bir oyundaydı ve sonra bağlantılar o noktadan sonra devam etti. Yani, John Wilkes Booth’a kadar altı dereceydi.”

Kevin’in bir şekilde 1865’e bağlı olduğuna inanamayarak kafanızı kaşıyor olabilirsiniz. Tüm insanların altı veya daha az sosyal bağlantıyla birbirine bağlı olduğu teorisine dayanan viral oyun, oyuncuları Kevin’i sektördeki başka bir tanıdık yüzle ilişkilendirmeye zorluyor. mümkün olduğunca az bağlantıda karşılıklı kostarlar aracılığıyla.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355822/kevin-bacon-reveals-his-darkest-six-degrees-of-separation-yet?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir