Kevin Bacon Nails Karısı Kyra Sedgwick ile ‘Ayak Gevşek’ Dans Trendi – Hollywood Life


Kevin Bacon Nails Karısı Kyra Sedgwick ile 'Ayak Gevşek' Dans Trendi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

“Bunun orijinalin bir parçası olduğunu hatırlamıyorum Başıboş koreografi,” Kevin pastırması 28 Haziran’da Instagram’da paylaştığı videonun başlığını “ama bir şans vermeyi düşündük” yazdı. Karşı Kenny Loggins‘in 1984 filminin başlık parçası, Kevin, 63 ve karısı, Kyra Sedgwick, 56, viral TikTok trendine bir şans verdi. İkisi çerçeveye girdikten sonra, 56 yaşındaki Kyra, Kevin’in onu bacağından kaldırırken kollarından birini tutarken “Savaşçı III” yoga pozuna giriyor gibi görünüyor. Şarkının nakaratının başında Kevin karısını “düşürür”, yere çarpmaması için onu yakalamadan önce onu bir halı gibi yuvarlar.

Başarı, Kevin’in karısına ve kızlarına beşlik çakmasıyla sonuçlandı. sosie domuz pastırması, yorumlarda onları alkışlıyorum. “ITTTT ALDIM!” Sosie, 30, yazdı. için resmi hesap Salon ve Oates (kim, garip bir şekilde, değildi üzerinde Başıboş film müziği olsa olsa mantıklı olurdu) çifte bir çift alkış emojisi verdi. Bir hayran, “Yemin ederim ki, gözlerinde, altında yerde bir halıdan fazlası olmasını dilediğini görebildiğime yemin ederim” dedi. “Bunu birkaç kez izledim,” diye ekledi bir başkası. “Neden böyle bir tekme aldığımdan emin değilim…. Yüz ifadeleri olabilir. Aferin! 10/10!”

Başıboş 2024’te 40 yaşına girecek, ancak Kevin’in dediği gibi NME 2020’de yıllık kilometre taşlarını kutlamaya alıştı. “Size söyleyebilirim ki, sahip olduğum kadar çok film yapmış olmakla ilgili garip şeylerden biri, hemen hemen her yıl birinin bana ‘Bu yıl iki yıl dönümü var!’ demesi” dedi gülerek, “Ben. Açıkçası ne zaman olduklarını hatırlayamıyorum.”

Kevin Bacon Nails Karısı Kyra Sedgwick ile 'Ayak Gevşek' Dans Trendi – Hollywood Life
(Paramount/Kobal/Shutterstock)

Kevin ile konuştu NME 30. yıl dönümü hakkında JFK, Kevin’in profesyonel hayatında bir dönüm noktasını temsil eden bir film. Kendini “karakter oyuncusu” olarak tanımlayan bir oyuncudan, dramatik bir liderlik çekebilecek saygın bir sanatçıya dönüştü. “O sırada Hollywood’da dağın zirvesine çıktığım için kariyerim açısından çarklarımı döndürüyordum. Başıboş”dedi. “Ama diğer tarafa doğru kayıyordum. Ve bu bana kariyerimi kim olduğum için gerçekten çok daha doğru bir şekilde yeniden tanımlama fırsatı verdi.”

NME’ye “İnsanlar ‘Vay canına, bunu göreceğimi hiç düşünmemiştim’ dedi” dedi. “Tabii ki benim için ve beni tanıyanlar için sürpriz olmadı çünkü çok fazla tiyatro oynuyordum. Ve çok uzun zamandır çılgın, sıradışı karakterler oynuyorum. Ancak genel Hollywood endüstrisi için bu yeni bir şeydi.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/kevin-bacon-footloose-dance-trend-kyra-sedgwick-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir