Ketanji Brown Jackson ve Başkan Biden’ın Onay Sonrası İlk Fotoğrafı – Hollywood Life


Ketanji Brown Jackson, Yüksek Mahkemeye katılan ilk Siyah kadın olduğu onaylandıktan sonra Başkan Joe Biden ile yeni bir fotoğrafta her zamanki gibi mutlu görünüyor.

Ketanji Brown Jackson Yargıtay’daki yeni koltuğunu mümkün olan en iyi şekilde kutluyor – bir selfie alarak Başkan Joe Biden! Başkan, 7 Nisan Perşembe günü Yüksek Mahkeme’ye onaylanan ilk Siyah kadın olduğu için Ketanji’yi kesinlikle tebrik etti. Yargıtay tarafından açık bırakılan koltuk Stephen Breyer, emekli olduğunu açıkladıktan sonra.

Soranlar için, “Başkan başlıkta şaka yaptım o ve Ketanji kulaktan kulağa gülümserken, onun onayının haberini aldılar.

SCOTUS’un yeni atanan üyesini tebrik eden tek kişi başkan değildi. First Lady Jill Biden Ayrıca Ketanji’ye tarihteki yeri hakkında özel bir mesaj paylaştığı için Washington’a bakan iki kadının bir fotoğrafıyla sosyal medyadan iyi dileklerini iletti. “Yargıç Jackson, onayınız boyunca kimse kızınızın yüzündeki ifadeyi veya kocanızın gururunu unutmayacak – yolculuğunuz gelecek nesillere ilham vermeye devam edecek” dedi. yazdı.

Joe Biden, Ketanji Brown Jackson
Joe Biden ve Ketanji Brown Jackson, Ketanji’nin Yargıtay’da onayını kutluyor (OSHUA ROBERTS/POOL/EPA-EFE/Shutterstock).

.First Lady’nin Yanında, Diğer birçok yıldız, onun onaylandığına dair heyecanlarını paylaşmak için sosyal medyalarına gitti. Eski First Lady Michelle obama ayrıca tweetlendi Jackson’ın tarihi onuru aldığını görmek onu inanılmaz derecede duygulandırdı. “Bu öğleden sonra Yargıç Ketanji Brown Jackson’ın onaylandığını görmek beni çok duygulandırdı. Birçoğunuz gibi, bu hak eden, başarılı Siyah kadının ülkedeki en yüksek mahkemenin bir parçası olacağını bilmekten kendimi alamadım, gurur ve neşe duygusu hissediyorum” dedi.

Söz konusu özçekime ek olarak, cumhurbaşkanı bir fotoğraf gönderdi birlikte başka bir fotoğraf çektirdiler ve cesaret verici bir mesaj paylaştılar. “Yargıç Jackson’ın onayı ulusumuz için tarihi bir andı. En yüksek mahkememizi Amerika’nın çeşitliliğini yansıtmak için bir adım daha attık. İnanılmaz bir Adalet olacak ve bu anı onunla paylaşmaktan onur duydum” diye yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/ketanji-brown-jackson-president-biden-first-confirmation-photo/

Yorum yapın