“Kesişme; İyi ki Varsın Eren”in afişi ilk kez yayınlandı!

Trabzon Maçka ’da teröristlerle, kahraman Mehmetçiğin girdiği çatışmada şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ’in hayat öyküsünü anlatan “Kesişme; İyi ama Varsın Eren” filminin afişi ilk önce @trtsinema sosyal ağ hesaplarından yayınlandı.

TRT ortak yapımı “Kesişme; İyi fakat Varsın Eren”in yapımcılığını Mustafa Yumuşak Başlı, yönetmenliğini Özer Feyzioğlu üstleniyor. Sanatçı oyuncu İsmail Hacıoğlu ’nun Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik rolüyle harikulade bir performans sergilediği filmde, Trabzonlu genç oyuncu Rahman Beşel Eren Bülbül, Alayça Öztürk Cemile Gedik, Mutlunur Işportacı Ayşe Bülbül ve Dikte Çiçek ise Hasan Bülbül karakterlerini başarıyla canlandırdı.

Müziklerini Fahir Atakoğlu ’nun yaptığı “Kesişme; İyi fakat Varsın Eren” filminin senaryosunu Mert Dikmen, Alper Uyar ve Özer Feyzioğlu kaleme aldı.

Filmde, mavi ve yeşilin mükemmel buluşmasına şahit olunan Karadeniz ’deki bir ailenin, vatan ve insan sevgisini her şeyden önde tutan bir astsubayın yaşamlarından kesitler yer alıyor. Trabzonsporlu meşhur futbolcu Abdülkadir Ömür ’ün, Eren ve kardeşleriyle benzer takımda oynadığı maç sahnesi ve sıcak Anadolu insanının bilinmeyen yönlerini sergileyen sahneler de büyük ilgi çekiyor.

“Kesişme; İyi ki Varsın Eren”in afişi ilk kez yayınlandı

İyi oysa Varsın Eren! İyi ancak Varsın Ferhat Gedik!

Hiçbir vakit unutulmayacak şehitlerin anısına çekilen “Kesişme; İyi ama Varsın Eren” filmi, hakiki hayat öykülerinden uyarlanan, izleyicinin içine işleyen senaryosu, duygu yüklü sahneleri, muhteşem oyuncu kadrosu ve Anadolu ’nun büyüleyici güzelliklerini sergileyen görüntüleriyle Türk sinema tarihinde manâlı bir eser olarak yerini alacak.

“Kesişme; İyi ama Varsın Eren” filmi, Eren Bülbül ’ün doğum gününde, tüm Türkiye ’de 350 sinemada, yurtdışında ise Almanya, Avusturya, Fransa, Belçika, İngiltere, Azerbaycan, Norveç ve Danimarka ’da aynı anda vizyona girecek.

1 Ocak 2022 ’de vizyona girecek olan “Kesişme; İyi ama Varsın Eren” filminin üçüncü tanıtım linki:

 

Yorum yapın

SMM Panel