Kesik Fragmanı Yapmak: Jeremy Scott’ın Gözyaşlarında Bir Yarışmacı Var


Kimse küresel bir moda süperstarı olmanın kolay olacağını söylemedi.

Yarışmacılar üçüncü sezon fragmanında dikiş makineleri kadar kendi duygularıyla da savaşıyor. Kesimi YapmakPrime Video’da 19 Ağustos’ta gösterime girecek.

Tarafından barındırılan ve yönetici tarafından üretilen Heidi Klum ve Tim Gunn, yeni sezon, dünyanın dört bir yanından kendilerini moda fenomenleri olarak pekiştirmek isteyen 10 girişimci ve tasarımcıdan oluşan taze bir ürün sunuyor. Oh, ve 1.000.000 dolarlık büyük ödülün de zararı yok.

“Los Angeles’ın çeşitli moda sahnesi, kadınlar için mükemmel bir zemin oluşturmaya devam edecek. Kesimi Yapmak“Bu sezonun bazı pist yerleri arasında Beverly Hills’deki ikonik Rodeo Drive, Vasquez Rocks’ın eşsiz çöl manzarası ve şehir silüetinin panoramik manzarasına sahip Los Angeles Downtown’daki birçok gökdelenden birinin çatı katı yer alıyor.”

Elbette büyük moda riski beraberinde büyük bir moda sorumluluğunu da getirir ve tasarımcılar her zaman o anı yakalamazlar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339897/making-the-cut-season-3-trailer-jeremy-scott-s-criticism-has-a-contestant-in-tears?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir