Kesha’nın Yeni Doğaüstü Serisine İlk Bakışınız


We R Who We R ve bunlar için heyecanlanan doğaüstü meraklılar Keşa‘ın ürkütücü yeni dizisi.

2 Haziran’da Discovery+, oyunun ilk görünümünü yayınladı. Kesha’yı BüyülemekYayıncıya göre, Grammy adayı sanatçıyı “evrene dair anlayışını genişleterek, karanlığın kalbine yolculuk ederken, paranormal yapılacaklar listesini kontrol ederken” takip eden yeni bir şov.

Kesha yaptığı açıklamada, “Bana göre doğaüstü doğal olarak geliyor” dedi. “Doymak bilmeyen merakımla, kendimden daha büyük bir şeyi sonsuza dek arayışımla başladı. Bu, sanatımı motive etti, müziğime bilgi verdi ve tüm hayatıma bir amaç verdi. Bu, Tanrı’nın sonsuz bir kanıtı arayışı. Bu hacları bir sonraki aşamaya taşıyan ve onları gerçeğe dönüştüren arkadaşlarımla birlikteyim.”

Liste başı olarak, bu dizinin amacı “açıklanamaz olanın gerçek kanıtını yakalamak” ve onun doğaüstü ve paranormal ile ilgili soruları için “nihai arayış” olmaktır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333245/kesha-her-famous-friends-are-investigating-the-supernatural-in-conjuring-kesha-first-look?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel