Kesha, Comic-Con 2022’de Seksi Siyah Lateks Bakışını Sergiliyor


Tüm gözler üzerindeydi Keşa San Diego’da seksi ve cüretkar bir tarz sergilediği için Çizgi roman Buluşması.

23 Temmuz’da, 35 yaşındaki yeni hayalet avı dizisi için bir panelde konuştu, Kesha’yı Büyülemek, seksi, siyah lateks kesimli korse benzeri bir üst ve uyumlu pantolon ve sandaletler giyiyor. Saçlarını yüksek atkuyruğu ve iki uzun örgü şeklinde toplamış ve vampir görünümünü kalın kanatlı eyeliner ve gümüş takılarla tamamlamıştı.

Kesha, etkinliğe rapçiler tarafından katıldı büyük özgürlük ve GaTakim de şovda yer alıyor.

Ama önce, bir banyo selfiesi çekmeme izin verin: Pop yıldızı bir video paylaştı. Instagram Hikayesi“Bu konferans odası banyosunda kötü bir biiiiitch gibi hissediyorum.”

Kesha da kırmızı halıda kendi videosunu paylaştı. “HAYVANLAR ÇOK F-KIN MUTLUYUM” yazdı. “BU GÖSTERİ SEVİYORUM…TÜM YAYINLAR VE SEVGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.”

Kesha’yı Büyülemek 8 Temmuz’da Discovery+’da ilk kez yayınlandı ve şarkıcının gizemli ve iddia edilen paranormal noktaları keşfetmek için Amerika Birleşik Devletleri’ni dolaştığını görüyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339245/kesha-showcases-sexy-black-latex-look-at-comic-con-2022?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir