Kerry Washington Neden Hala Yeni Başlıyormuş Gibi Hissediyor?


KW: Bazı rol arkadaşlarımdan gerçekten ilham aldım. Skandal yönetmenliğe başlamak için. Şov, çığır açması ve televizyonun çehresini değiştirmesi açısından pek çok açıdan çok tarihiydi – ancak şovda ilk başta yöneten iki oyuncu, iki beyaz erkek başrolümüzdü. Tony Goldwyn ve Scott Foley. Shonda [Rhimes] bana erken sordu -sanırım günlükleri izliyordu ve bazı oyuncularla konuştuğumu duydu- “Biliyor musun, bir bölümü senin yönetmeni çok isterim” dedi. Ama bunu yapacak cesarete sahip olmam birkaç mevsimimi aldı. Bu adımı atmadan ve oyuncu-yönetmen mirasımızın daha çeşitli bir havuz içerdiğinden emin olmadan gösterinin bitmesini istemedim.

E!: Yaklaşık altı dakika boyunca başarılarınızdan memnun olmanız ve ardından bir sonraki şeye geçme hissi ile ilgili misiniz?
KW: Bence de. Bunun bir kısmı, bu çalışmaya asla övgüler için çekilmedim. Ve bunu kibirli bir şekilde söylemiyorum, bence övgüler inanılmaz ve muhtemelen onları benden daha fazla kutlamalıyım. Ama beni en çok sevindiren şey, sürecin büyüsü, bir hikaye keşfetmek, hikayenin kendisini ortaya çıkarmanın bir yolunu bulmak. Benim için daha çok, “Bize bakın, yapıyoruz!” gibi hissediyorum. Pazartesi sabahı saat 6’da setteyken ve güneş doğarken çekimimi planlarken, tam doğru zamanda orada olduğumuzdan emin olmaya çalışırken. Benim için bu, “Vay, geldiğimiz noktaya bakın, bu çok heyecan verici!”

(Bu röportaj uzunluk ve netlik için düzenlendi.)

Dinlemek Kehanet şimdi Audible’da.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339625/why-kerry-washington-still-feels-like-she-s-just-getting-started?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir