Kenya Moore, Marc Daly’den Boşandığını Açıkladı – Hollywood Life


Kenya Moore


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Buchan/Shutterstock

Kenya Moore, 51, henüz resmi olarak bekar değil! bu RHOA yıldız anlattı Andy Cohen54 yaşında, eski partneriyle hala yasal olarak evli olduğunu, Marc Daly, Mayıs 2021’de boşanma davası açtıktan sonra. “Şu anda hiçbir şey istemiyor. Sadece durmuş durumda. Bu nedenle, biz bir duruşma tarihi elde edene veya anlaşmaya varana kadar, yine de devam edecek, ”dedi Kenya gösteri sırasında.

Kenya Moore
Pazar günkü ‘RHOA’ yeniden birleşme bölümünde Kenya Moore, Marc Daly’den boşanmasının ‘durağan’ olduğunu söyledi. (David Buchan/Shutterstock)

Ancak devam eden boşanmaya rağmen, Kenya bekar olduğunu ve karışmaya hazır olduğunu açıkça belirtti! “Kesinlikle bir grup flört yapıyorum ve beni takip eden insanlar var ama henüz ciddi bir şey yok” dedi. Kenya ayrıca Andy’ye arkadaşlarının ona tuzak kurmaya çalıştığını söyledi! “İnsanlar beni ‘Hey, arkadaşım seninle tanışmak istiyor’ ile dolduruyor, çocuklar uzanıyor. Sadece şu anda o enerjiye sahibim” diye ekledi.

Bir annenin ayrılığı ilk olarak Eylül 2019’da gerçekleşti. Radar. Kenya ve Marc, 10 Haziran 2017’de evlendiler ve iki yıllık evlilikten sonra ayrıldılar. Ancak ilk ayrılıklarından kısa bir süre sonra çift, Kenya romantik bir birleşmenin artık tehlikede olmadığına karar vermeden önce uzlaşmaya çalışıyordu. Mayıs 2020’de söyledi HollywoodYaşam onun ve Marc’ın gelecek planları hakkında. “Her seferinde sadece bir adım atıyorum. Yapacak çok işimiz var ve evliliğimizin devam edip etmeyeceği ve her şey, bunu sadece Tanrı bilir.”

Kenya denizi
Kenya Moore, Bravo’nun ‘RHOA’sının oyuncu kadrosu ve eski Miss USA kazananı. (Stephen Lovekin/Shutterstock)

Kenya Moore Hair Care’in kurucusu, ikinci ayrılıklarından bu yana eski ilişkisinden sonsuza kadar kurtulmak istedi. Bir Mayıs bölümü sırasında Neler Olduğunu Canlı İzle, o Andy söyledi Moore boşanma ile ilgili olarak, “Ben de yıllardır devam ediyor gibi hissediyorum” dedi. Sonra ekledi, “Beni özgür bırakın! Beni serbest bırak!”

Marc ve Kenya bir kızı paylaşıyor, Brooklyn Günü, 3, birlikte. 2020’nin ilk COVID-19 karantinası sırasında, Miss USA kazananı bize eski sevgilisiyle nasıl birlikte ebeveynlik yaptığını anlattı. Kenya, “Harika bir iş çıkardık” dedi. “New York’ta. Onunla her gün FaceTime yapıyoruz. Birlikte ebeveynlik harika, ”diye ekledi. Ancak Mayıs 2021’e kadar, TV kişiliği kızının “tek velayetini” Marc’tan almayı talep ettiğinden, işler açıkça değişti. Ardından, o yılın Haziran ayında, Marc kendi “ortak yasal velayet” talebiyle de yanıt verdi ve yine de Kenya’nın “birincil velayete” sahip olmasının sorun olmadığını belirtti. Yayınlandığı tarihte, eski çiftin bir velayet anlaşması konusunda nerede bıraktığı belirsizliğini koruyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/kenya-moore-divorce-marc-daly-standstill/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir