Kenya Moore Hastaneye Kaldırıldı – Hollywood Life


Kenya Moore


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bravo

Bu haftaki yeni bölüm Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları grubun Birmingham, Alabama’ya yaptığı geziyle yeniden toparlandı. Sonrasında marlo Hampton Ve Sheree Whitfield kızgın Kenya Moore Kenya, otel odasının kapısını tekmeleyerek polisi aramakla tehdit etti. Kenya onları eyalet sınırlarının ötesine çektikten sonra erken yattığı için kızmışlardı, ama o yorgundu ve Magic City Classic futbol maçındaki devre arası performansının bir kısmını geri almak istiyordu.

Ne yazık ki diğer bayanlar için neden Birmingham’da olduklarına dair hiçbir fikirleri yoktu – Kenya performansını bir sır olarak sakladı, bu yüzden herkesin pek çok sorusu vardı ve Kenya bu soruları yanıtlamayı reddediyordu. Herkes oldukça çabuk hoşnutsuz oldu ve bu öfke birkaç başka yan tartışmaya neden oldu. Marlo bir kapıyı çarptı Monyetta Shaw-Carterve ne zaman Sanya Richards-Ross Kenya ile telefonda konuşmaya çalıştı, Kenya ona Alabama’da olmaktan çok mutsuzsa eve gitmesini söyledi. Yolculuk tam bir karmaşaydı, ancak Kenya ertesi sabah bir sağlık sorunu yaşadığında, herkes dikkatlerini ona odaklayabilmek için sorunlarını halının altına süpürdü.

Kenya, “başının dönmesi” ve “nefes almakta güçlük çekmesi” üzerine ambulans çağırdı. Sol kolunda “COVID’den yeni iyileşiyordu” ve “uyuşma ve ağrı hissediyordu”. “Gerçekten bir şeylerin ters gittiğini” hissetti, bu yüzden kontrol için hastaneye gitmek istedi.

Kenya’nın “102 derecelik ateşi” olduğu iddia edildi ve asistanı Sheree’ye Kenya’nın daha fazla test yaptırmak için hastanede kalacağını söyledi, ancak Marlo odasına çiçek göndermeye çalıştığında, o Kenya’nın hastaneden çoktan çıkış yaptığı söylendi. Her iki durumda da, Kenya’nın hastaneye kaldırılması nedeniyle devre arası performansı hiç olmadı, bu yüzden bayanlar Atlanta’ya geri döndü.

Eve döndükten sonra Sheree, Kenya’yı evinde ziyaret etti ve Kenya’nın grip olduğunu öğrendi. Ardından bölümün ilerleyen bölümlerinde Kenya ve Shereé bir araya geldi. Çizdi Sidora, oyuncu seçimi gezisine gitmeyen ve Drew, geçen hafta Marlo ile “agresif” yüzleşmesini anlattı. Drew, Marlo’nun sormadığı için ona saldıracağı gerçeği karşısında şaşkına döndü. kandı Burrus Geçenlerde Blaze restoranda meydana gelen silahlı saldırı hakkında yeterince soru var. Ancak önümüzdeki haftaki önizlemede, Marlo ve Kandi’nin çekimler ve diğer her şeyle ilgili birbirleriyle olan sorunlarının özüne ineceğini göreceğimizi gösterdi, bu yüzden bunu dört gözle bekliyoruz.

Daha fazla istemek? yeni bölümleri Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları Pazar günleri saat 20:00’de Bravo’da yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/04/rhoa-recap-kenya-moore-hospitalized/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir