Kennedy McMann kimdir? ‘The Good Doctor’ Spinoff Yıldızını Tanıyın – Hollywood Life


Kennedy McMann


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

  • Kennedy’nin yıldızı İyi Doktor kopup fırlamak.
  • Kennedy çıkış anını yaşadı Nancy çizdi.
  • Kennedy evli!

İyi Doktor evren genişliyor. Kennedy McMann yıldızıdır İyi Doktor 13 Mart’ta kendi tanıtım bölümüne kavuşan spinoff. Kennedy, önemli bölümde Shaun ile yolları kesişiyor.

Kennedy McMann kimdir? Bir CW hayranıysanız, onu daha önce kesinlikle görmüşsünüzdür. Geçmişteki önemli rolünden kişisel hayatına, Kennedy hakkında bilmeniz gerekenler burada.

Kennedy McMann
Kennedy McMann, Freddie Highmore ile birlikte. (ABC)

1. Kennedy kadroya alındı İyi Doktor kopup fırlamak.

Ocak 2023’te Kennedy’nin başrolde olduğu açıklandı. İyi Avukatönerilen bir yasal yan ürün İyi Doktor. 13 mart bölümü İyi Doktor yan ürün için arka kapı pilotu olarak görev yapacak. Kennedy, obsesif-kompulsif bozukluğu olan bir avukat olan Joni DeGroot’u canlandırıyor. Shaun, bir davayı kazanmasına yardım etmesi için onu tutar. Pilot diziye giderse, Kennedy başrolde oynayacak Saadet Huffmanüniversiteye kabul skandalından sonra onu televizyona geri döndüren.

2. Kennedy, The CW’s Nancy Drew ile ün kazandı.

Kennedy, çıkış anını aynı adlı The CW serisinde Nancy Drew oynayarak yaşadı. Gösteri 2019’da gösterime girdi. Dördüncü ve son sezon Mayıs 2023’te başlayacak.

3. Kennedy evli.

Kennedy eski erkek arkadaşıyla evli Sam McInerney. Carnegie Mellon Üniversitesi’nde okurken tanıştılar. 2020’de evlendiler.

Kennedy McMann
Kennedy McMann, 13 Mart’ta ‘The Good Doctor’ bölümünde. (ABC)

4. Kennedy’de OKB var.

Karakteri gibi, Kennedy de hayatının büyük bir bölümünde obsesif-kompulsif bozuklukla mücadele etti. Bir önizleme videosunda Kennedy, gençken “zayıflatıcı OKB” geçirdiğini söyledi. “Kimliğimin büyük bir parçası. Oyunculuk bir nevi benim kurtarıcım, rahatlamam ve kendi beynimde olup bitenlerden uzaklaşmamdı” diye ekledi.

5. Kennedy, Michigan’dan geliyor.

Kennedy, Holland, Michigan’da doğdu, ancak o çocukken ailesi Arizona’ya taşındı. Carnegie Mellon Üniversitesi’nden Oyunculuk alanında Güzel Sanatlar Lisans derecesi almaya devam etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-kennedy-mcmann-5050039/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir