Kendiniz İçin İsteyeceğiniz Para Tasarrufu Sağlayan Sevgililer Günü Güzellik Hediyeleri


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Bu Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz birini şımartın veya kendinizi güzellik ve sağlıklı yaşam hediyeleriyle şımartın. Bir cilt bakımı tutkunu için alışveriş yapıyorsanız, bir ton ürünle beğenecekleri o kadar çok para kazandıran değer seti var. Sevgiliniz bir güzellik tutkunu değilse, onlara kendilerine alamayacakları ama kesinlikle hak ettikleri bazı şımartıcı ürünler alın.

Biraz alışveriş ilhamına ihtiyacınız varsa, işte Selena Gomez’in Rare Beauty’den seçtikleri en iyi Sevgililer Günü güzellik hediyelerinden bazıları. Rihanna’dan Fenty Beauty, Kylie Cilt, şerit, Peter Thomas Rothve daha fazla üst düzey marka. Sevgiliniz olmasa bile, kendinizi şımartın. İstediğini biliyorsun.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362611/24-money-saving-valentine's-day-beauty-gifts-you'll-want-to-keep-for-yourself?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir