‘Kendilerine Ait Bir Lig’ Hakkında Her Şey – Hollywood Life


Kendilerine ait bir lig


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Amazon Prime

Neredeyse oyun zamanı Kendilerine ait bir lig prömiyer yapmak. Yaklaşan dönem spor komedi drama televizyon dizisi bir uyarlamadır. kuruş mareşal1992 yapımı sevilen film. 1943’te geçen şov, II. Dünya Savaşı sırasında All-American Girls Profesyonel Beyzbol Ligi’ni oluşturan bir grup kadın hakkında yeni karakterler ve hikayeler içerecek.

Amazon Prime Video, 7 Haziran’da ilk teaser’ı yayınladı. Stevie Nickleri‘ klasik şarkı “Edge of Seventeen” ve gösteriden epik görüntüler içeriyor. Resmi fragman 26 Temmuz’da yayınlandı.

Hayranlar çok heyecanlı Kendilerine ait bir lig Televizyon dizisi. Aşağıda, HollywoodYaşam prömiyer tarihi, oyuncu kadrosu ve çok daha fazlası dahil olmak üzere şov hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi topladı!

‘Kendilerine Ait Bir Lig’in Kadrosunda Kimler Var?

Amazon Prime Videoları Kendilerine ait bir lig kadın oyunculardan oluşan bir all-star kadrosuna sahiptir. Geniş Şehir‘s Abbi Jacobsen (Ayrıca diziyi kim yarattı? Will Graham) kızlardan oluşan beyzbol takımının bir üyesi olan Carson Shaw rolünde. Abbi’nin Carson’ın takım arkadaşlarını oynayan ortak yıldızları şunları içerir: Chante Adams Max olarak, D’Arcy Carden Greta olarak, Roberta Colindrez Lupe olarak, Gbemisola Ikumelo Clance olarak, Kelly McCormack Jess olarak ve Priscilla Delgado Esti olarak. Hepsi 14 Şubat 2020’de rol aldı. Nick Offerman takımın menajeri Casey “Dove” Porter’ı oynuyor. Haziran 2021’de rol aldı. Yinelenen oyuncu kadrosu şunları içeriyor: Melanie Tarlası Jo Deluca olarak, Molly Ephraim Maybelle Fox olarak, Kate Berlant Shirley Cohen olarak, Patrick J. Adams Charlie olarak, Patrice Covington Gracie olarak, Lea Robinson Bertie Hart olarak, Nat Fakson Marashall ve daha fazlası olarak. Rosie O’DonnellOrijinal filmde üçüncü kaleci Doris Murphy’yi oynayan oyuncu, Vi adlı bir karakter olarak konuk olacak. Rosie’nin görünüşü Temmuz 2021’de açıklandı.

Kendilerine ait bir lig
Kendilerine Ait Bir Lig (Fotoğraf: Amazon Prime)

Dizinin Konusu Ne?

için resmi arsa açıklaması Kendilerine ait bir lig Gösterinin “yepyeni karakterleri takip ettiğini ve 1943’te ligin oluşumuyla başladığını ve hızla değişen ABD’de yakın oyunlar, yaralanmalar, cinsel uyanışlar ve yolculuklar yoluyla onu canlı tutmak için savaşan ligi ve oyuncularını takip ettiğini söylüyor. ”

Yaklaşan dizi orijinalinden çok farklı olmamalı A Kendi Ligi. Film, All-American Girls Profesyonel Beyzbol Ligi’nin oluşumunu takip etti, çünkü MLB, çoğu erkek II. geena davis Rockford Peaches avcısı / müdür yardımcısı Dottie Hinson olarak rol aldı. Dottie’nin takım arkadaşları tarafından oynandı madonna, Lori KüçükRosie O’Donnell, Anne Ramsay, Megan Kavanagh, Freddie Simpson, Tracy Reiner, cıvıl cıvıl, Renee Colemanve ann cusack. Tom Hanks yönetici Jimmy Dugan oynadı.

'Kendilerine ait bir lig'
1992 filmi “Kendilerine Ait Bir Lig” (Fotoğraf: Columbia/Kobal/Shutterstock)

Kendilerine Ait Bir Lig’i Nerede ve Ne Zaman İzleyebilirim?

Kendilerine ait bir lig 12 Ağustos’ta Amazon Prime Video’da sekiz bölümün tamamıyla prömiyer yapacak. Her bölüm yaklaşık 60 dakika uzunluğunda olacak. Gösteri Netflix, Hulu veya Prime Video olmayan başka bir akış hizmetinde mevcut değildir. İkinci sezon henüz onaylanmadı. Amazon Prime muhtemelen ilk sezonun ne kadar başarılı olduğunu görmedi.

Çözüm

'Kendilerine ait bir lig'
Amazon Prime Video’nun ‘Kendilerine Ait Bir Lig’ (Fotoğraf: Amazon Prime)

Abbi Jacobsen ve Will Graham, Amazon Prime Video’nun yaratıcıları ve yönetici yapımcılarıdır. Kendilerine ait bir lig. EP’ler ayrıca şunları içerir: Jamie Babbit, Hailey Wierengove Elizabeth Koe. Gösterinin arkasındaki yapım şirketleri Sony Pictures Television, Amazon Studios ve Field Trip Productions. Bu ikinci televizyon uyarlaması Kendilerine ait bir lig. İlki, kısa ömürlü 1993 CBS sitcom’du. Amazon Prime Video’nun bu güzel hikayeyi ele geçirmesini görmek için sabırsızlanıyoruz. Kendilerine ait bir lig.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/a-league-of-their-won-tv-series-cast-4802621/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir