Kendi Makyaj Görünümünü Trollediği İçin Ariana Grande’yi Daha Çok Seveceksiniz


Ariana Grande bu makyaj görünümünün yanında teşekkür ediyor.

“Into You” şarkıcısı, yakın tarihli bir TikTok videosunda geçmiş imza stillerinden biriyle şakacı bir şekilde dalga geçti.

4 Haziran’da uygulamaya giren Ariana, “Benden kalın bir kedi gözü ve aşırı çekilmiş bir dudak olmadan görülmeye cesaret edemeyen yaşlı bana” bir mesaj yayınladı. Eski bir bölümden bir ses klibi ödünç almak Kardashians ile tutmakiki kez Grammy kazanan, ardından aralarında bir sohbeti dudak senkronizasyonu yaptı kim Kardashian Ve Kris Jenner.

“Gözlerinin her gün için biraz fazla dumanlı olduğunu mu düşünüyorsun?” Ariana, Kim’in sesi çalarken geçmiş halini sordu. Yıllar önceki Ariana, Kris’in sesini kullanarak, “Evet, bir aşamadan geçiyorum. Senin için uygun mu?” Ve Ariana bugün, gözlerini devirmeden önce basitçe “Tabii” diye yanıt verdi, geçmişteki hali, rem güzellik markasından bir göz kalemi kullanarak kedi gözü çizmeye devam etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376346/you-ll-love-ariana-grande-harder-for-trolling-her-own-makeup-look?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir