Kendall ve Kylie, Kourtney Wedding Snub’dan Sonra Caitlyn’i Önceliklendiriyor – Hollywood Life


Kendall ve Kylie, Kourtney Wedding Snub'dan Sonra Caitlyn'i Önceliklendiriyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Tinseltown/Shutterstock

Sonrasında Caitlyn Jenner davet edilmedi Kourtney Kardashian ve Travis Barkerdüğünü, kızları, Kendal ve Kylie jenner babalarıyla “kaliteli zaman” geçirmek için “öncelik” veriyorlar.

“Endişeleniyorlar aonların hakkında baba yalnız hissetmek”, özel olarak açıklanan bir kaynak HollywoodYaşam. “İkisi de Cait’in neden oldudavet edilmedi Kourtney‘s düğün ancak açok abu mantıklı mı o oldukonuk listesinde yok, şüphesiz Caitlyn hissetti ayrıldı dışarı. İkisi birden Kendal and Kylie aduruma karşı çok hassas aTaraflar, gerçekten yapabileceklerinin en iyisi baba ekstra aşk and adikkat. İtalya’dayken temas halinde olduklarından emin oldular. ave geri döndüklerinden beri ikisi de fazladan harcama yapıyorlar zaman ile birlikte onların baba

Kendall Jenner, Kylie Jenner
Kylie ve Kendall Jenner (Tinseltown/Shutterstock).
Caitlyn Jenner
Caitlyn Jenner (Broadimage/Shutterstock).

Başka bir KarJenner kaynağı, Kourtney’nin “yakın olmadığını belirtti. Caitlyn Birkaç yıldır. And Travis’in hiçbir ilişkisi yok ile birlikte Caitlyn,” davet edilmemesinin gerekçesi hakkında.

“Hiçbir sebep yoktur Caitlyn orada olurdu as Kourtney onunla konuşmuyor ya da onun olduğunu düşünmüyor a Bölüm nın-nin Ailesi ya da yeni hayatı,” diye devam etti içeriden biri, çiftin onu şenliklerin dışında bırakma kararını detaylandırdı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/01/kendall-kylie-jenner-spending-time-dad-caitlyn-kourtney-wedding-not-invited/

Yorum yapın

SMM Panel