Kendall ve Kylie Jenner, Oscar’larda Gigi Hadid ile En İyi Zamanı Geçirdi


Kendall Jenner Ve Kylie jenner partiyi devam ettirdi Oscar gece.

bu Kardashianlar yıldızlar saçlarını – en azından meşhur bir şekilde – sırasında bıraktı. Gösteriş FuarıLos Angeles’ta Akademi Ödülleri’nin yıllık kutlaması. 12 Mart’ta kız kardeşler, Kendall’ın metalik Jean Paul Gaultier elbisesiyle ve Kylie’nin siyah bir Maison Margiela numarasıyla giydiği tasarımcı kıyafetleriyle süslendiler ve onlar gibi arkadaşlarla sohbet ettiler. Gigi Hadid, Emily Ratajkowski Ve Lily Aldridge yıldızlarla dolu etkinlikte.

Bir noktada, Zac Posen tarafından koyu kırmızı bir elbise giymiş olan Gigi, Kendall’ı yanağına büyük bir öpücük verirken fotoğraflandı. Akşam başka bir yerde, Modada Sonraki ev sahibi Kylie ile tatlı bir şekilde kucaklaştı.

Ve incil destansı bir akşamdı. Kendall, Gigi ve Kylie’nin fotoğraflar için poz verdiği bir videoya “Ateşli” yazdı.

Ancak Jenners için şenlikler burada bitmedi. Sonra Kylie ikinci bir bakış attı ve Kendall ve BFF ile başka bir partiye gitti. Anastasia “Stassie” Karanikolau.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367869/proof-kendall-and-kylie-jenner-had-the-best-time-with-gigi-hadid-at-lessigreatervanity-fairlessigreater-oscar-party?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir