Kendall & Kylie Jenner’ın Sınırlı Sayıda Makyaj Koleksiyonu Burada


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

Damlayla bir süre alay ettikten sonra, ikincisi Kendall Jenner makyaj koleksiyonu nihayet burada. Süper model ve kız kardeşi Kylie jenner lansman için işbirliği yaptı. içinde Instagram Altyazıda Kylie, “Kız kardeşim @kendalljenner ile yeni bir makyaj işbirliği üzerinde çalışmak için çok kutsanmış ve heyecanlı hissediyorum!!! bu sefer senin için var.”

Son durum için bir basın açıklamasında Kylie Kozmetik düşüşmakyaj ustası, “Bu koleksiyondaki amacımız, esin kaynağı olan sezonluk ürünler yaratmaktı. [Kendall’s] klasik makyaj görünümleri — [she] doğal görünen buğulu gözleri seviyor ve cesur, belirgin bir dudak takıyor.” Kendall, “Her zaman güzelliğe ve özellikle daha doğal bir görünüm için kullanabileceğim ürünlere karşı bir tutkum vardı. Kylie ve ben birlikte, vazgeçilmez ürünlerimle dolu harika bir koleksiyon oluşturduk.”

4 parçalı koleksiyon, sıcak ve soğuk tonlarda 18 göz farı içeren Preslenmiş Pudra Paleti içerir. Krem ve toz formülleri içeren allık ve aydınlatıcı seti bulunmaktadır. Üç parçalı bir Lip Crayon Seti ve bir dudak parlatıcısı da var. Fiyatlar 16$ ile 49$ arasında değişiyor.

Gelin yeni koleksiyona bir göz atalım.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326238/kendall-kylie-jenner-s-limited-edition-makeup-collection-just-dropped?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın