Kendall Jenner Yatta Üstü Transparan Siyah Mini Elbisesiyle Göz Kamaştırdı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kendall Jenner


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Owen Kolasinski/BFA/Shutterstock

Daha azı kesinlikle bazen daha fazladır! Kendall Jenner aldı Instagram hikayeleri 31 Mayıs Çarşamba günü, transparan bir üst ve dökümlü bir atkı ile kavurucu siyah bir mini elbiseyi sergilemek için. Bir video klipte ve fotoğrafta, 27 yaşındaki süper model minikleri katletti. David Koma yatta gece esintisinin tadını çıkarırken giyin. Elbisenin transparan üst kısmı göğüslerinin altından ustaca şekillenmişti ve göğüslerini örten iki kırmızı tropik çiçek vardı. Görünümünü şık kırmızı fular ve bir çift siyah stiletto ile tamamladı. Video klipte Kendall saçını düzeltti, topuklarıyla oynadı, poz verdi ve genel olarak kamera için mükemmel görünüyordu. Klipten ekran görüntülerini aşağıdaki fotoğraflarda görebilirsiniz.

Tesadüf eseri, Kendall’ın saf görünüşü efsanevi hale geliyor. Nisan ayında, bir Chanel etkinliğinde dudak uçuklatan mavi şeffaf bir elbise giydi ve sadece birkaç gün sonra, seksi bir randevu gecesi için şeffaf kahverengi bir üst giydi. kötü tavşan. Ve şeffaf üstler, bir model olarak sürekli genişleyen kariyerinin önemli bir parçası olmuştur. 2022’de verdiği bir röportajda, henüz 18 yaşındayken ilk yüksek moda defilesinde bir ayakkabı giymenin nasıl bir şey olduğunu hatırladı.

“Aslında orada olduğuma inanamadım” dedi. söylenmiş rağbet arasında Marc Jacobs “Görünüşte Yaşam” videosu için defile. “Göğüslerim çıkmış olmasına rağmen oldukça üşüyordum.” Künt bob saç kesimi ve ağartılmış kaşları olan, şeffaf, açık kahverengi nervürlü bir süveter giydiği ünlüydü. Tabii ki, en başından beri doğaldı.

Kendall Jenner
Owen Kolasinski/BFA/Shutterstock

Ve o sırada, saf görünümün farkında olduğunu ve onu giymekte sorun olmadığını itiraf etti. Menajerimden Marc ve Katie [Grand] beni bu tür şeffaf bir üst giydirmek istedi ve ‘Ben oyunum’ gibiydim. umursamıyorum. Meme ucuyla aram iyidir’” dedi. “Beni daha fazla sinirlendirmedi. Gerçekten ‘aptal, ne isterlerse, bu onların vizyonu, hadi yapalım’ gibiydim. Bu yüzden tamamen rahattım.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/kendall-jenner-black-minidress-sheer-top-yacht-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir