Kendall Jenner ve Irina Shayk, Marc Jacobs Kampanyasında Üstsüz: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kendall Jenner


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Tyrone Lebon

süper modeller Kendall Jenner27 ve İrina Shayk, 37, Tyrone Lebon tarafından fotoğraflanan yeni bir Marc Jacobs 2023 ilkbahar kampanyasında rol aldıklarında kalp atışları hızlandı. Kampanyada, her iki bayan da seksi fotoğraf çekimi için külottan başka bir şey giymeden üstsüz gitti.

Kendall Jenner
Marc Jacobs için Kendall Jenner. (Tyrone Lebon)
irina shayk
Marc Jacobs için Irina Shayk. (Tyrone Lebon)

Çekimden bir fotoğrafta Kendall, çıplak üst vücudunu gösterirken sadece elleriyle göğsünü kapattı. Bir çift siyah külot ve şeffaf siyah tayt giydi, bir çift gök yüksek, siyah rugan askılı platform topuklu ayakkabı ve gümüş zincir kolye ile aksesuarlandı. Minimal bir ihtişamla gitti, siyah saçlarını aşağı ve ıslak bırakırken, biraz rimel ve çıplak bir dudak görünümünü tamamladı.

irina shayk
Marc Jacobs için Irina Shayk. (Tyrone Lebon)

Kendall yarı çıplak olmadığında, yüksek belli siyah iç çamaşırı ve aynı uzun topuklu ayakkabılarla stilize edilmiş, bol göğüs dekoltesini gösteren, bol, kırpılmış siyah bir korse dahil olmak üzere seksi kıyafetleri sallıyordu. Başka bir fotoğrafta Kendall aynı korseyi giyiyordu ama bu sefer beyazdı. Üstü yüksek belli beyaz bol kot pantolon ve markadan pembe deri The Tote Bag ile şekillendirdi.

Kendall Jenner
Marc Jacobs için Kendall Jenner. (Tyrone Lebon)

Irina’ya gelince, fotoğraflarda üstsüzken yüzüstü yatarken resmedildiği kadar seksi görünüyordu. Çıplak göğsünü örten tek şey, markanın pembe deri kova çantasıydı. Şeffaf siyah taytın üzerine yüksek belli siyah bir tanga giydi ve Kendall ile aynı siyah topuklu ayakkabılarla aksesuarlandı.

Kendall Jenner
Marc Jacobs için Kendall Jenner. (Tyrone Lebon)

Başka bir seksi fotoğrafta, Irina sadece üstsüz gitmedi, cenin pozisyonunda poz verirken tamamen çıplak kaldı ve beyaz, çok yüksek askılı platformlardan başka bir şey giymedi. Çıplak bacağına çapraz askılı beyaz bir çanta sarılmıştı ve sırılsıklam ıslak saçları ve turuncu bir dudağı görünümünü birbirine bağlıyordu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/10/kendall-jenner-irina-shayk-topless-marc-jacobs-campaign-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir