Kendall Jenner ve Hailey Bieber Bikinilerle Güneşleniyor ve Kan davası Söylentilerini Reddetiyor – Hollywood Life


Kendall Jenner ve Hailey Bieber Bikinilerle Güneşleniyor ve Kan davası Söylentilerini Reddetiyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Kendall Jenner27 ve hailey bieber, 26, yeni bir fotoğrafta takipçilerine aralarında her şeyin iyi olduğuna dair güvence verdi. İkincisi ona aldı instagram Onun ve realite yıldızının dışarıda güneşlenirken takıldığı yeni bir fotoğrafını paylaşmak için hikaye. Köpek filtresini sallarken ve bikini giyerken ikisi de gülümsüyor ve kameraya başparmaklarını kaldırıyorlardı.

Fotoğrafın başlığında iki turuncu kalple birlikte “kan davası” yazıyordu. referans gibi geldi son söylentiler iyi arkadaşların, ikisinin de katıldığı Monaco Grand Prix’sinde takılırken görülmedikten sonra aralarının kötü olduğu. Kendall, iki bayan arkadaşı ve ihbar edilen erkek arkadaşıyla takılırken görüldü. kötü tavşan Hailey kocasıyla birlikte görüldü Justin Bieber ve arkadaş Justine Skye. Ayrıca Hailey ve Justin’in de Kendall’ın eski sevgilisiyle takıldıkları bildirildi. Devin Booker bir noktada.

Kendall ve Hailey, son zamanlarda arkadaşlıklarıyla ilgili kafa karışıklığıyla manşetlere çıkmanın yanı sıra başka şeylerle de dikkat çekiyor. Kendall kısa bir süre önce, şeffaf bir üst ve kırmızı bir fular ile siyah bir mini elbise içeren şık bir kıyafeti sallamakla dikkat çekti. Ayrıca göğsünün üzerinde iki kırmızı çiçek detayı vardı ve dışarıda bir yatta poz verirken kırmızı topuklu ayakkabılar ekledi.

hailey bieber
Hailey önceki bir plaj gezisi sırasında. (MEGA)

Hailey geçtiğimiz günlerde Justin ile Londra, İngiltere’de bir akşam yemeği randevusunda straplez gümüş elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti. Gümüş topuklu ayakkabılar ekledi ve eşleşen küpelerle aksesuar olarak çene uzunluğundaki saçlarını aşağı indirdi. Gezi sırasında o ve şarkıcı bir binadan ayrılırken kocaman bir gülümsemeyle parladı.

Şubat ayında, hem Kendall hem de Hailey, Adel Las Vegas, NV’de konser. Onlara Kendall’ın ablası katıldı. kim Kardashian ve konser sırasında inanılmaz koltuklara sahipti. Hatta Adele, gösterinin bir anında mekanın zemininde yürürken gülümsedi ve onları selamladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/04/kendall-jenner-hailey-bieber-sunbathe-bikinis-deny-feud-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir